Skip to content

Mükemmel entegre olan sistemler

Tamamen birlikte çalışabilirlik ile eksiksiz mobilite

Spectralink telefonlar, önde gelen UC platformları ve bir dizi birinci sınıf mobil uygulama ile sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bizimle her zaman pratik ve son derece uyarlanabilir uçtan uca çözümler alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Çalışma ortamınız benzersizdir. Bu nedenle, çok sayıda teknoloji 

ortağıyla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz; böylece, ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış mobil çözümler sunabiliyoruz. Son teknoloji uygulama sağlayıcıları, çağrı kontrol üreticileri, sistem entegratörleri ve UC platformları ile ortaklık yaptığımız için çözümlerimizi sizin için bağlayabileceğimiz araçların sınırı yoktur.

Kanıtlanmış iletişim altyapısı

Spectralink ile emin ellerdesiniz çünkü biz:

 

  • Halihazırda sahip olduğunuz çözümlerden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bilen uzmanlardan oluşan bir ekip sunun
  • Önde gelen çağrı ve UC platformlarıyla birlikte çalışacak şekilde test edilmiş ve onaylanmış çözümler sağlayın
  • Çözümlerimizi sürekli olarak uyarlayın ve uyumlu hale getirin
  • EMR’nizde, güvenli mesajlaşmada, PBX’te ve erişim noktası ortamınızda değişiklik yapmanıza izin vererek yatırımınızı geleceğe hazır hale getirin
  • Birçok altyapı türüyle çalışmak ve karma bir filo olarak konuşlandırmak için ürün portföyümüzü oluşturun
Sorunsuz uçtan uca çözümler

Birleşik iletişim platformları ile entegre

Birleşik iletişim (UC) platformu, çalışanların gerçek zamanlı işbirliği ve veri alışverişi için iş arkadaşlarıyla bağlantı kurmasını sağlar. Anlık mesajlaşma (IM), web konferansı, sesli posta ve e-posta gibi yaygın araçlar yanıt verme hızını artırır ve zamanında bilgi alışverişini sağlar.

Sektöre özel mobil uygulamalar

Geniş uygulama ortakları ekosistemimiz, sektör lideri mobil cihazlarımızın değerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Sektöre özgü uygulamalardan yararlanarak mobil çalışanlarınızı müşteri ve hasta bakımını iyileştirme, iş akışı verimliliğini artırma ve üretkenliği artırma konusunda güçlendirebilirsiniz.

 

MOBİL UYGULAMA ORTAKLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:

Sağlık Çözümleri →

Perakende Çözümleri →

Genel Çözümler →

 

Gelişmiş ağ altyapısı

Spectralink’in ağ altyapısı iş ortakları, istisnai kurumsal WLAN dağıtımları sağlama taahhüdümüzü paylaşan seçkin Wi-Fi üreticileridir. Mükemmel ses kalitesi, sorunsuz erişim noktası aktarımı, verimli bant genişliği yönetimi ve sağlam ağ güvenliği alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

AĞ ALTYAPI ORTAKLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

 

Back To Top