Skip to content

Gelişmiş Wi-Fi için AMIE®

BT ve Telekomünikasyon Yöneticilerinin cihaz ve pil sağlığını izlemesi, cihaza karşı ağ performansını analiz etmek için arama performansı sorunlarını gidermesi, eksik cihazları bulması, cihaz kullanımını dengelemesi ve tek bir merkezi panodan proaktif uyarılar alması için bulut tabanlı bir çözüm yönetimi platformu.

Bir BT veya Telekom Yöneticisi olarak, filo sorunlarını giderme zahmetinden ve baş ağrısından kaçınmanıza yardımcı olacak ve kurumsal iletişim çözümünüzü çalışır durumda tutmanızı sağlayacak bir araca ihtiyacınız var. Kesintiyi önlemenin, filo sorunlarını proaktif olarak gidermenin ve çözümünüzden ve yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanın en etkili yolu nedir? Wi-Fi için AMIE Advanced’den başkasına bakmayın.

Gelişmiş AMIE’nin Faydaları

Çağrı performansı izleme ve analitik, cihazların ağda nasıl performans gösterdiğine ilişkin görünürlükle zamandan ve paradan tasarruf sağlar

Cihaza, AP’ye ve ağa göre metrik filtre ile cihaz veya ağ sorunlarına erişim için harcanan destek süresini azaltın

Proaktif izleme ve uyarı, hizmet kesintilerindeki riskleri azaltır ve iletişim kesintilerini önler

Wi-Fi için AMIE Gelişmiş nedir?

Wi-Fi için AMIE™ Advanced, optimum ekip performansı, iş akışı verimlilikleri için görev açısından kritik mobiliteyi destekler ve diğer araçların sağlamadığı, paylaşılan ve paylaşılmayan cihazların mobilite yönetimindeki en yaygın endişelere yönelik görünürlük sağlar, böylece sorunlar hızla çözülebilir belirlenir ve çözülür.

Bu devrim niteliğindeki pano, tüm kuruluşunuz genelinde cihaz ve ağ performansına ilişkin eksiksiz görünürlük sağlar, böylece veriler eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştürülebilir. Ayrıca AMIE Advanced, Spectralink Versity Serisi cihazlarınızdan en yüksek değeri elde etmenize yardımcı olacak araçlar sağlar. AMIE Advanced, AMIE Essentials‘tan bir lisans yükseltmesidir.

AMIE Advanced, çalışanlarınızın düşen aramalar, düşük ses kalitesi veya işlerini yapma becerilerini engelleyen diğer sorunlar olmadan güvenilir iletişim kurmalarını sağlar.

AMIE, BT Yöneticilerinin En Büyük Endişelerini Nasıl Çözüyor:

  • Kesinti süresini en aza indirerek güvenilir cihaz ve arama performansı elde edin
  • Cihaza, AP’ye ve ağa göre filtrelenen metriklerle, cihaz ve ağ sorunlarını değerlendirmek için harcanan destek süresini azaltın
  • İşi ve günlük kullanıcı deneyimini etkilemeden önce sorunları proaktif olarak çözün
  • Paylaşılan cihazlarla kayıp veya kayıp cihazlardan, pil performansından ve diğer komplikasyonlardan kaynaklanan kesintileri önleyin
  • Lokasyonlar ve departmanlar genelinde cihaz kullanımını optimize ederek operasyonel verimliliği artırın
  • Uygulama performans sorunlarını kolayca belirleyin

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

AMIE Gelişmiş’in bir demosunu ister misiniz?

Bize Ulaşın

Spectralink’in mobil iş gücünüzü nasıl güçlendirebileceğini öğrenin.

Back To Top