Skip to content

Ağ Altyapısı İş Ortakları

Müşterileri en son Wi-Fi ürünleriyle buluşturmak ve çözümler

Öncü WLAN çözümlerine ortak bağlılık

Spectralink’in ağ altyapısı iş ortakları, mükemmel ses kalitesi, sorunsuz erişim noktası aktarımı, verimli bant genişliği yönetimi ve güçlü ağ güvenliği sağlayan olağanüstü kurumsal WLAN dağıtımları sunma taahhüdümüzü paylaşan, önde gelen Wi-Fi üreticilerinden oluşan seçkin bir ağdır.

 

Bir ağ altyapısı ortaklığına hak kazanmak için iş ortakları, Wi-Fi ürünlerinin ses kalitesi, güvenlik, kapasite ve dolaşım için kurumsal düzeyde performans kriterlerini karşılamasını sağlayan titiz ürün testlerinden geçer. Bu türünün en iyisi, kurumsal sınıf altyapı ürünleri, en yüksek kalitede VoWLAN deneyimi sağlayan kanıtlanmış telefon çözümleri sağlamak için Spectralink’in sektör lideri mobil cihazlarıyla birleşir.

Ağ Altyapısı İş Ortakları, net müşteri avantajları sunar

Esneklik

 

Spectralink’in önde gelen kurumsal sınıf Wi-Fi erişim noktalarıyla kanıtlanmış birlikte çalışabilirliği, müşterilere ağ iletişim ihtiyaçlarını karşılayan türünün en iyisi ürünleri seçme konusunda daha fazla esneklik sağlar.

 

Kendinden emin

 

Titiz performans gereksinimlerimiz ve kapsamlı testlerimiz, Wi-Fi ağları üzerinden en karmaşık kablosuz iletişim çözümlerini dağıtırken bile müşterilerin güvenini kazanır.

 

İşbirliği

 

Endüstri lideri WLAN ürünlerini laboratuvardaki çözümlerimizle test ediyor ve doğruluyoruz ve müşteri riskini en baştan azaltmak için VIEW Sertifikasyon Ortaklarımızla birlikte sorun çözme taahhüdünde bulunuyoruz.

Ağ Altyapısı İş Ortaklarımız

Bize Ulaşın

Spectralink’in mobil iş gücünüzü nasıl güçlendirebileceğini öğrenin.

Back To Top