Skip to content

Depo ve Dağıtım

İşlemlerinizi Kolaylaştırın

Müşterilerin beklentileri, depo operasyonlarını dönüştürüyor. Hız ve doğru envanter görünürlüğü her zamankinden daha kritik. Dağıtım merkezleri (DC), birçok hareketli parçanın ve insanın senkronize çalışmasını gerektirir. Doğru iletişim araçları olmadan, küçük bir sorun bile önemli bir yavaşlamaya neden olabilir. Mobilite çözümlerimiz yanıt sürelerini kısaltır, arıza sürelerini en aza indirir ve personelin verimli bir şekilde hareket etmesini sağlar. Daha hızlı, daha doğru ve daha esnek olan bağlantılı bir iş gücünde bunu göreceksiniz; bunların tümü, maliyetleri düşürürken performansı artırır.

Etkin ve Verimli Mobilite

 

Olağanüstü ses kalitemiz ve kablosuz ağ kapsama alanımız sayesinde Spectralink telefonların, ne kadar büyük, gürültülü veya uzak olursa olsun, tesisiniz genelinde net iletişim sunacağından emin olabilirsiniz. Düştüğünüzde kırılmayacak, güvenilir ve dayanıklı telefonlardır. Kullanıcı tarafından çalıştırılan alarmların yanı sıra güvenlik için üretim izleme ekipmanıyla entegre olan otomatik acil durum alarmları sağlarlar. Ayrıca envanter takibi ve sorun giderme için yerleşik barkod tarayıcılarla birlikte gelirler. Depo yönetimindeki kurumsal mobilite, envanter düzeyleri ve sipariş durumu hakkında gerçek zamanlı bilgiler sağlayarak müşteri hizmetini ve memnuniyetini geliştirmeye yardımcı olur.

Spectralink, Mobiliteyi Depolama için Nasıl Çalıştırır?

Gerçek Zamanlı Stok Takibi
Mobil cihazlar, envanter seviyelerinin ve hareketinin gerçek zamanlı olarak izlenmesine olanak tanıyarak envanterin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlar ve stok eksikliği veya fazla stoklama riskini azaltır.

Verimliliği arttırmak
Mobil cihazlar, çalışanların görevleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde tamamlamasına olanak tanıyarak manuel işlemlere harcanan zamanı azaltır ve diğer önemli görevler için zaman kazandırır.

Geliştirilmiş Doğruluk
Barkod tarama teknolojisi ile donatılmış mobil cihazlar, manuel veri girişi hatalarını ortadan kaldırmaya ve envanter hareketlerini ve konumunu takip etmede doğruluğu artırmaya yardımcı olur.

Geliştirilmiş Verimlilik

Mobilite çözümleri, yöneticilerin alanlar arasında dolaşmasına ve belirli bir konumla sınırlı kalmadan işlerin sorunsuz bir şekilde devam etmesine olanak tanır. Acil konular ve sorular hızlı bir şekilde ele alınabilir,
süreçleri kolaylaştırmak ve üretkenliği artırmak. Bu, bir bütün olarak tedarik zincirini olumlu yönde etkileyen iyileştirilmiş iş akışlarıyla sonuçlanır.

Geliştirilmiş İletişim

Bir cep telefonu, ambar ekibi üyeleri arasındaki iş birliğini büyük ölçüde geliştirerek iş akışlarını iyileştirir, çalışanlar
memnuniyet ve geliştirilmiş verimlilik. Ellerinde hepsi bir arada telefon, tarayıcı ve mobil bilgisayar bulunan depo çalışanları daha az ekipman taşır ve bilgi veya iletişim için bir iş istasyonuna gidip gelmek için harcanan değerli zamanı azaltır.

Emniyet ve güvenliği kolaylaştırın

Spectralink cihazları, çalışan güvenliği için ek ve kritik bir katman ekler. Anında Bas-Konuş işlevi, acil durum uyarıları ve panik düğmeleri, güvenlik sistemleri ve merkezi kontrol ile senkronize edilebilir
acil bir olay meydana gelirse oda ve kilit üyeler uyarılabilir.

Envanteri hareket halinde tutun

Uzatılmış pil ömrü ve konuşma süresi, isteğe bağlı yerleşik tarayıcılar, envanter bilgilerine erişim ve gerektiğinde ek parça sipariş etme yeteneği ile gerçek zamanlı iletişim araçlarının tümü mümkündür.
kurumsal sınıf, dayanıklı, taşınabilir ve kullanımı kolay Spectralink çözümleri ile.

Ekibiniz için hangi çözümlerin doğru olduğunu öğrenmek için Etkileşimli Karar Ağacımıza bakın.

Back To Top