Skip to content

Masasız Çalışanlar

Masasız çalışan, şirketinizin yüzüdür ve müşteri memnuniyeti ve üretkenliği sağlamak için araçlarla güçlendirilmeleri gerekir.

Masasız çalışanlar işinizin temelidir

Masa başı olmayan çalışanları mobil cihazlarla kolaylaştırmak, mobil çalışanların iletişimini, işbirliğini ve bağlılığını geliştirmek için güçlü bir önlemdir. Mobil cihazlar, ön saflardaki çalışanlarla birleşik iletişimin yolunu açarak onların bağlı, meşgul ve motive olmasını sağlar.

Masasız Çalışan İletişiminin Zorlukları

Bir kuruluşun operasyonlarını yürüten çoğu kişinin bilgileri parmaklarının ucunda olsa da ––kurumsal internete, avantaj portallarına ve diğer işyeri sistemlerine erişim–masasız personel masa başında oturmuyor. Hastanelerde hastalara bakan hemşireler gibi profesyoneller ayakta, güvendiğimiz makineleri üretim hatlarındaki teknisyenler yapıyor ve fabrika ya da depo çalışanları Amazon paketlerimizin zamanında ulaşmasını sağlıyor. Şirket iletişimlerine, avantajlarına ve araçlarına kolayca erişemezler.

Masasız Çalışanlar için Hareketlilik

Masasız çalışanlar, sahadaki katkıları hasta ve müşteri memnuniyetini doğrudan etkilediği için birçok kuruluşta temel bir bileşendir. Masasız çalışanlar her zamankinden daha üretken olmaya zorlanıyor, ancak bunu yapabilmeleri için güçlendirilmeleri gerekiyor. Masa başı olmayan çalışanlar, güvenilir ve güvenli mobil cihazlara ve uygulamalara erişim sağlayarak kuruluşlarının verilerine, bilgilerine ve iş akışlarına istedikleri yerde, istedikleri zaman erişebilirler.

BİZE ULAŞIN

Spectralink’in mobil iş gücünüzü nasıl güçlendirebileceğini öğrenin.

Back To Top