Skip to content

Hakkımızda

Spectralink, 1990’dan beri mobil çalışanların yaşamlarını iyileştirmektedir. Piyasadaki en kapsamlı, en güvenilir iş telefonlarını ürettiğimiz için gurur duyuyoruz. Ve birlikte en iyi mobil kurumsal çözümlere öncülük etmeye devam ettiğimiz birçok harika iş ortağımıza minnettarız.

Değerlerimiz asla değişmez

Cep telefonunun kendisi kadar uzun süredir ortalıktayız. Uzun ömürlü olmamızı temel değerlerimize borçluyuz. Yaptığımız her şeyin, ürünlerimizi nasıl tasarladığımızın ve müşterilerimizle nasıl etkileşim kurduğumuzun temelini oluştururlar. Kaliteden asla ödün vermeyiz. Ve geleceğe bakmaktan ve “sırada ne var?” Diye sormaktan asla vazgeçmeyiz.

Bizi farklı kılan nedir?

Başka hiçbir cep telefonu sağlayıcısı, çalışma ortamınızın yoğun talepleri ve ekibinizin acil ihtiyaçları için çözümler geliştirmek için daha fazla çalışmaz. Ve yıllar geçtikçe, her zaman diğer telekom üreticilerinin gözden kaçırmış gibi göründüğü çok önemli bir öğeye, gerçek telefona odaklanmaya devam ettik.

Mobilite çalışması yapıyoruz

Ödüllü ses kalitemizle ve ekibinizi bağlantıda tutma şeklimizle gurur duyuyoruz. Telefonlarımız hafiftir, ancak inanılmaz derecede dayanıklıdır. Ayrıca önde gelen iş uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olurlar. Mobil analiz platformumuz AMIE, tüm cihazlarınızı tek bir konumdan yönetmenize olanak tanır.

Bizi ayıran nedir

Back To Top