Skip to content

Başarı Hikayeleri

Dünyanın her yerinde her gün, tüm sektörlerdeki kuruluşlar, masasız çalışanlarının gücünü açığa çıkarmak için Spectralink mobilite çözümlerini kullanıyor. Verimliliği artırmak, çalışan bağlılığını artırmak, zamandan ve maliyetlerden tasarruf etmek veya müşteri deneyimlerini geliştirmek olsun. Spectralink, mobiliteyi çalıştırmaya ve müşterilerimizin başarısını artırmaya kendini adamıştır.

ÜRETİM

Siegfried

İsviçre’nin kalbinde yer alan geniş kapsamlı bir ilaç tesisi olan Siegfried, 10 hektarın üzerinde etkileyici bir alanı kaplamaktadır. Yalnız çalışanların güvenliğini sağlama ve 50’den fazla binadan oluşan kapsamlı tesislerinde güvenilir bir sesli iletişim ağını sürdürme zorluğuyla karşı karşıya kaldıklarında Tetronik’e başvurdular. Spectralink el cihazlarına entegre edilmiş olağanüstü DAKS çözüm portföyü ile Tetronik, kapsamlı bir gereksinimler listesini karşılamak ve aşmak için ideal aday olarak ortaya çıktı.

ÜRETİM

aquatherm

Teams’in ev tabanlı çalışanlara sunulmasıyla elde edilen büyük başarının ardından aquatherm, Microsoft Teams Phone kullanımını iletişim ortamına entegre edilmesi gereken üretim ve depodaki çalışanlarına da yaymaya karar verdi. aquatherm, Spectralink’e ve bunların Microsoft Teams Phone ile doğrudan entegrasyonuna yöneldi; bu, artık bir SBC sunucusu kullanmaları gerekmediği için geçişlerini birleştirebilecekleri ve basitleştirebilecekleri anlamına geliyordu.

Müşterinin hikayesini okuyun

ÜRETİM

Arca Etichette

Arca Etichette fabrika ekibi, Skype Kurumsal aracılığıyla ve daha sonra bir SBC aracılığıyla Microsoft Teams’e bağlandı; şirket, FAR Networks’ün önerdiği anda Spectralink’in yerel Teams entegrasyonu aracılığıyla donanımını ve sistemlerini modernize etmeyi seçti. Yalnızca bir ay içinde, tüm cihazlar Microsoft Teams ile entegre edilerek mobil çalışanların daha geniş bir araç yelpazesine ve ofis tabanlı ekiplerin üretim sahasındaki işleri daha etkin bir şekilde yönetmesine olanak sağlandı.

Müşterinin hikayesini okuyun

DEPO

Jenne

Jenne, Inc.’de Versity 95 kurumsal akıllı telefon, ekipler içinde, departmanlar arasında ve müşteriler ve satıcılar arasındaki iletişim boşluğunu kapatarak, depo Lojistik ekibinin sahada çalışırken bağlantıda ve hızlı yanıt vermesini sağlayarak gerçek bir rahatlık sağladı. Versity 95’in sağlamlığı, taşınabilirliği, büyük ekran boyutu, tarayıcısı, üstün ses kalitesi, e-posta erişimi ve UC entegrasyonu, onu bu zorlu depo ortamı için mükemmel bir cihaz haline getirdi.

Müşterinin hikayesini okuyun

Petrol Sahası

SAIPEM

SAIPEM, büyük ve teknolojik olarak gelişmiş sondaj, inşaat, ağır kaldırma ve boru döşeme deniz filosu aracılığıyla denizaşırı yakıtları işler ve nakleder. 8 gemiyi, gemideki herkes arasında karartma noktaları veya sinyal yansıması ve kaybı riski olmadan güvenilir, kesintisiz, kristal netliğinde sesli iletişim sağlayacak bir iletişim sistemi ile donatmaları gerekiyordu. SAIPEM ayrıca, donanım ve ilgili bakım maliyetlerini azaltmak ve filo genelinde DECT iletişimini standart hale getirmek için sunucularından bazılarını sanallaştırmanın yollarını arıyordu.

Müşterinin hikayesini okuyun

UZUN VADELİ BAKIM

Aafje

Aafje, Hollanda’da 20 lokasyonda yaşlılar için bakım evleri ve bakım otellerinde uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur. Versity cihazlarını 5000 çalışanına dağıtıyorlar.

UZUN VADELİ BAKIM

Cicero Zorggroep

Cicero Zorggroep, Hollanda’da lider ve yenilikçi bir sağlık hizmeti sağlayıcısıdır ve bakıma ihtiyacı olan insanları hayatlarını anlamlı ve bağımsız bir şekilde şekillendirmeleri için destekler. Cicero Zorggroep’te De Heer Medicom uygulamasıyla birlikte kullanılan Versity ahizeler, demanstan mustarip hastalarına gelişmiş bakım sunmalarına yardımcı oluyor.

SAĞLIK

Güney ABD’nin en büyük hastanelerinden biri

10 yılı aşkın bir süredir Spectralink müşterisi olan bu sağlık tesisi, Spectralink sisteminin değerini artırmak istedi. Telekom yöneticisi, sahadaki cihazları yönetmek ve cihaz ve ağ performansını görebilmek için bir araca olan ihtiyacı ilk elden deneyimledi. Cevap? AMIE® Advanced, Spectralink’in mobilite yönetimi ve analitik çözümü.

Müşterinin hikayesini okuyun

ÜRETİM

Lider elektronik araç üreticisi

2019’da Spectralink’in 84 Serisi Özellikli Telefonlarını 500’den fazla showroom’da konuşlandıran lider bir küresel elektronik otomobil üreticisi, yalnızca ses çözümünden uygulama entegrasyonu ve tarama özelliklerine de sahip olan lider ses çözümüne geçmeleri gerektiğine karar verdi.

Müşterinin hikayesini okuyun

ÜRETİM

Önde gelen otomotiv koltuğu üreticisi

Önde gelen bir otomotiv koltuk üreticisi, UC stratejileriyle uyumlu ancak aynı zamanda büyük tesisler için ölçek ve yeteneğe ve uyarılar ile alarmlar için yeteneğe sahip bir DECT çözümü istiyordu.

Müşterinin hikayesini okuyun

PERAKENDE

İngiltere’nin önde gelen cep telefonu operatörü

İngiltere’nin önde gelen bir cep telefonu operatörü, şube personeli tarafından kullanılan kişisel akıllı telefonlarla ilgili sorunlar yaşıyordu; bazı yerlerde aramaları kesmişler ve kapsama alanı zayıftı, bu da aramaların yanıtlanmaması veya geri dönmemesi anlamına geliyordu, bu da müşterilerin hizmetten şikayet etmesine yol açıyordu ve hangi aramaların yapıldığına veya alındığına dair herhangi bir rapor mevcut değildi.

Müşterinin hikayesini okuyun

PERAKENDE

En iyi motorlu taşıt perakendecisi

150 bayisi ile Birleşik Krallık’taki en büyük motorlu araç perakendecilerinden biri, çalışanlarının yerinde iletişim ihtiyaçları açısından mevcut çözümü ve gelecekte ihtiyaç duyulan çözümü yeniden değerlendiriyordu. Cisco’ya geçtikten sonra, Wi-Fi ahizelerini düşündüler, ancak bu ahizelerin kendi ortamlarında beklenen kalite standardında performans göstermediğini keşfettiler.

Müşterinin hikayesini okuyun

SAĞLIK

Norrland Üniversite Hastanesi (NUS)

NUS, İsveç’in kuzey sağlık bölgesindeki en büyük hastanedir. Hastane, 876.000 kişiye son derece uzmanlaşmış bakım ve hizmet vermekten sorumludur. NUS, Philips CareEvent uygulamasıyla birlikte Yenidoğan Bakımı ve İnme bölümlerinde dayanıklı Versity Akıllı Telefonlarımızı kullanmayı seçti.

Müşterinin hikayesini okuyun

ÜRETİM

Burger

Burger, Avrupa’nın önde gelen iç ve dış ahşap yapı sağlayıcısıdır. Üretkenliği ve verimliliği artırmak ve çalışanların işbirliğinden daha fazla fayda sağlamak için gelişmiş iletişim ve sohbet hizmetlerine ihtiyaçları vardı. Spectralink DECT bina içi kablosuz çözümü, Burger’in anahtarı olan entegre bir çözüm sunarak Cisco’nun Birleşik İletişim Yöneticisini kullanmalarına olanak sağladı.

SAĞLIK

GMMH

Greater Manchester Mental Health NHS Foundation Trust (GMMH), Greater Manchester bölgesinde yaşayan insanlara yatılı ve toplum temelli ruh sağlığı hizmetleri sunmaktadır. GMMH, mutfak, ulaşım ve koğuş personelinin, tesisler arasında dolaşırken bile çalışanların iş arkadaşlarıyla gerçek zamanlı iletişim kurmasını sağlayan klinik mobil cihazlara ihtiyaç duyduğunu biliyordu. Güçlü mobilite ve Skype Kurumsal ile sorunsuz entegrasyon sağlayan güvenli, ölçeklenebilir bir çözüm olduğu için Spectralink DECT’i seçtiler.

Müşterinin hikayesini okuyun

DEPO

L’Occitane Grubu

L’Occitane Group, küresel, doğal ve organik içeriğe dayalı kozmetik ve sağlık ürünleri, üreticisi ve perakendecisidir. L’Occitane, büyük bir depoda 200 çalışan için bir çözüme ihtiyaç duyuyordu. İhtiyaçları için en iyi seçenek olduğu için bir Spectralink DECT çözümü kullandılar. Çalışanlar artık bir depodan diğerine geçerken veya aynı depo içinde ve bir stok noktasından diğerine geçerken iş arkadaşlarıyla ve harici aramalarla bağlantılarını kaybetmeden geniş bir cep telefonu yelpazesiyle kolayca çalışabilirler.

Müşterinin hikayesini okuyun

ÜRETİM

Marel

Marel, balık, et ve kümes hayvanı endüstrileri için gelişmiş ekipman, sistem ve hizmetlerin önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Marel, geleneksel telefon sistemlerini güvenilir bir DECT çözümüyle değiştirmek ve bunu Skype çözümüyle entegre etmek istedi. Spectralink’in sağlamlaştırılmış DECT telefonları, kendilerini öngörülemeyen durumlarda bulabilen yalnız çalışanları korumak ve acil bir durumda yardım çağırabilmelerini sağlamak için benzersiz ses kalitesi, güvenli veriler ve uygulamalar sunuyordu.

Müşterinin hikayesini okuyun

UZUN VADELİ BAKIM

Land Van Horne

Land van Horne bakım çalışanları işlerine daha akıllıca yaklaşıyor ve seçtikleri Wi-Fi ve telekom altyapısıyla entegre olabilme ve çalışanları destekleyebilme gibi tüm istek ve gereksinimlerini karşılayacak yeni bir Wi-Fi cihazı arıyorlardı. görevlerinde mümkün olduğu kadar Kapsamlı yerinde testlerden sonra Spectralink Versity birinci oldu. Versity akıllı telefonun çok yönlülüğü büyük bir avantaj, yani artık tüm iletişim tek bir cihaz üzerinden yürütülüyor.

Müşterinin hikayesini okuyun

Spectralink ile masasız çalışanlarınızın gücünü bugün serbest bırakın

Bir Spectralink mobilite çözümünün çalışanlarınızın daha üretken olmasına, ekiplerinizin daha bağlantılı olmasına ve işletmenizin daha müşteri odaklı olmasına nasıl yardımcı olabileceği konusunda uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

Back To Top