Skip to content

Eğitim

Eğitim, ister okullar, ister bir toplum koleji veya büyük bir üniversite anlamına gelsin, personel ve öğrencilerin bağlantıda kalmasını sağlayacak çözümlerimiz var.

 

Eğitimde yeni normal

 

Covid, eğitimde mümkün olan her şekilde değişiklikleri yönlendirdi. Kurumlar, yeni bir kültür ve vizyona sahip olan yeni

normale uyum sağlamaya odaklanırken, teknoloji çok önemli bir rol oynuyor. Ve her şeyden önce, hem personelin hem de öğrencilerin güvenliği her şeyden önemlidir.

 

Eğitimciler nadiren masalarına bağlı kalırlar. Genellikle öğrencilerini bir okul ortamında sınıftan sınıfa veya bir üniversite ortamında kampüste dersten derse taşırlar. Ve bu eğitim kurumları, yayılabilen ve hatta şehirlere yayılabilen daha büyük kampüslere dönüşerek görünürlük ve otomasyon söz konusu olduğunda zorluklar yaratıyor. Bu büyüme nedeniyle, mobil iletişim artık sahip olunması gereken bir şey değil, geniş ortamlarda öğretim standartlarını sürdürmek için bir zorunluluktur.

Sınıfları ve kampüsleri birbirine bağlayalım

Ek olarak, eğitim aynı zamanda yönetimden kapıcılığa, kafeteryaya ve güvenlik görevlilerine kadar destek ekiplerinden oluşan eksiksiz bir ekosisteme dayanır ve hepsinin bağlantıda kalması ve kampüslerde işlerini yapabilmek için uygun teknolojiye ihtiyacı vardır. İşbirliği, iletişim, güvenlik ve üretkenliğin gerekli olduğu eğitim ortamlarında güvenilir, verimli telekomünikasyon hizmetleri ve iş yeri üretkenliği artık kritik öneme sahiptir.

Spectralink, Mobiliteyi Eğitim İçin Nasıl Çalıştırır?

Artan operasyonel verimlilik
Öğretmenler ve yöneticiler bilgilere her yerden erişebilir ve görevleri gerçekleştirebilir, bu da kesinti süresini azaltır ve yanıt sürelerini iyileştirir.

Gelişmiş iletişim
Mobil cihazlar öğrenciler, öğretmenler ve yöneticiler arasında gerçek zamanlı iletişimi kolaylaştırarak işbirliğini ve öğrenci desteğini geliştirir.

Güvenlik
Acil durumlarda personelin kendilerini ve öğrencileri güvende tutmasına yardımcı olmak artık çok önemlidir.

İletişim kalitesini artırın

Spectralink’in kurumsal mobilite özellikleri, tüm okulun iletişiminin düzenli ve verimli olmasını sağlar. Merkezi olarak devreye alınabilen ve yönetilebilen bir çözümde güvenilir, kesintisiz, sektör lideri ses ve mesajlaşma ile personelin bağlantıda kalmasını sağlayın.

İş gücü üretkenliğini etkinleştirin

Çağrı, ses tanıma, alarmlar, güvenli mesajlaşma, tek oturum açma ve konum servislerinin yanı sıra eğitime özel uygulamalar ve çoğu UC satıcısına entegrasyon ile ekipler arası işbirliği dahil olmak üzere önde gelen uygulama entegrasyonu, daha fazla verimlilik sağlar ve personeli aşağıdakilerle donatır: sektör, işi yapmak için geliştikçe en son teknoloji.

Emniyet ve güvenliği kolaylaştırın

Acil durumlarda personelin kendilerini ve öğrencileri güvende tutmasına yardımcı olmak artık çok önemlidir. Personelin acil sağlık durumlarında, aktif atıcı durumlarında veya güvenliğin tehlikeye girdiği diğer herhangi bir kötü durumda yardım istemek için araçlara ihtiyacı vardır. Spectralink’in panik butonu, yerleşik hareket dedektörleri ve bas-konuş özellikleri, tüm personelin her durumda bağlantıda kalmasını sağlar.

Ekibiniz için hangi çözümlerin doğru olduğunu öğrenmek için Etkileşimli Karar Ağacımıza bakın.

Back To Top