Skip to content

İŞ GÜCÜ ÇÖZÜMLERİMİZİ KEŞFEDİN

Endüstri Çözümleri

Sektörün Zorluklarına Özel Çözümlerle Performansınızı Artırın

 

Spectralink olarak farklı sektörlerin farklı iletişim ve mobilite ihtiyaçlarının olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çok yönlü kurumsal çözüm yelpazemiz, her sektörde verimliliği, işbirliğini ve bağlantıyı artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca lider sektör uygulama entegrasyonu sayesinde çözümlerimiz, tüm mobil personelinizin çeşitli ve özel iş akışlarını mümkün kılacak şekilde özelleştirilebilir.

Neden Spectralink En İyi Seçimdir?

industry-overview-stats

Masasız çalışanları destekliyoruz ve ne zaman, nerede ve nasıl çalışırlarsa çalışsınlar daha iyi iletişim kurmalarına ve sorunları daha hızlı çözmelerine olanak tanıyan çözümler tasarlama konusunda sektöre liderlik ediyoruz. Bizim sırrımız? Mobil iletişim çözümlerini teknolojiden daha fazlası olarak görmek. Etkili iletişim toplantı odalarıyla sınırlı değildir; hayat kurtaran bakım sağlayan hemşireler, karmaşık zorlukların üstesinden hızla gelen mühendisler ve uzun süre sonra da yankı uyandıracak unutulmaz müşteri etkileşimleri yaratan satış personeli. Spectralink, alanı ne olursa olsun her çalışanın hareket halindeyken başarılı olmasını sağlayarak bu olağanüstü çabaları kolaylaştırır. ​

Ödünsüz Performans

Sağlık, üretim, perakende ve konaklama gibi temel iş sektörlerinde uzmanlaşabilsek de, zaman içinde test edilmiş sağlam çözümlerimiz, iş veya sektör ne olursa olsun iş gücü performansını optimize edebilir, iletişimi ve işbirliğini geliştirebilir ve çalışan memnuniyetini artırabilir. Asıl uzmanlaştığımız şey, kim olursa olsun, mobil çalışanın ihtiyaçlarını ilk sıraya koymaktır.

SAĞLIK HİZMETİ

Olağanüstü Hasta Bakımı Sunmak İsteyen Hastaneler İçin

Sağlık profesyonellerini kritik verilere, işbirliğine dayalı ekiplere ve temel araçlara anında erişimle donatın. Yatak başındaki varlığı artırın, hasta sonuçlarını iyileştirin ve üstün hasta bakımı sunumunda devrim yaratın.

ÜRETİM

Kapsamlı Operasyonel Verimliliği Artırın

Tepki sürelerini kısaltmak, üretim kesintilerini ortadan kaldırmak ve benzersiz bir üretim ve üretim tesisi verimlilik artışını düzenleyerek üretkenliği daha önce görülmemiş boyutlara çıkarmak için üretim çözümümüzü serbest bırakın.

PERAKENDE

Benzersiz Müşteri Hizmetleri Sunun

Perakende çalışanlarınızı son teknoloji veriler ve mobilite araçlarıyla donatarak, yeni endüstri standartlarını belirleyen yüksek hizmet yetenekleri ve kişiselleştirilmiş bakım sunarak müşteri beklentilerini aşmalarını sağlayın.

KONAKLAMA

Unutulmaz Misafir Deneyimlerini Ateşleyin

Personelinizi hayati bilgilere ve kritik hizmet iş akışlarına anında erişim sağlayan cihazlar ve uygulamalarla donatarak, hizmetleri en küçük misafir tercihlerine göre düzenleme yetkisi vererek ve misafir memnuniyeti için eşsiz bir standart belirleyerek hizmet mükemmelliğini yeni boyutlara taşıyın.

Çözümlerimizin gerçekten üstün olduğu diğer sektörler:

EĞİTİM

egitim-sektoru

Kapalı masaların olduğu günler geride kaldı. Eğitimciler, sınıfları değiştirerek veya kampüsleri dolaşarak hareket halinde gelişirler. Kusursuz işbirliğini teşvik eden, sınıf katılımını artıran ve modern eğitimin sınırlarını yeniden tanımlayan Spectralink’in devrim niteliğindeki çözümleriyle hem eğitimcileri hem de öğrencileri güçlendirin.

DEPO VE DAĞITIM

lojistik-sektoru

Sürekli genişleyen depo alanında hız ve hassas envanter bilgileri hayati öneme sahiptir. Oyunun kurallarını değiştiren mobilite çözümlerimiz yanıt sürelerini kısaltır, aksama sürelerini ortadan kaldırır ve ekipleri sorunsuz bir şekilde birleştirir. Performansı hızlandıran ve maliyetleri daha önce hiç olmadığı kadar azaltan bağlantılı, çevik bir iş gücünü deneyimleyin.

DEVLET VE KAMU SEKTÖRÜ

egitim-sektoru

Günümüzün hızla ilerleyen dijital dünyasında, hükümet ve kamu hizmeti kuruluşları, vatandaşların sürekli gelişen taleplerine ayak uydurmak zorundadır. Spectralink’in çözümleri, kamu kuruluşlarının verimliliği artırmasına, hizmet sunumunu geliştirmesine ve mobil iş gücünün ihtiyaçlarını karşılamasına olanak tanır.

UZUN SÜRELİ BAKIM

bakim-evi

Bakım sağlayıcıları, tesis genelinde erişilebilirliği sağlarken mükemmel bireysel bakımı hedefler. LTC personelini iletişim, barkod tarama, kayıt yönetimi, yerleşik izleme ve alarm yönetimi için hepsi bir arada bir çözümle güçlendirmek, güvenliği ve merkezileştirmeyi artırır ve hataları en aza indirir.

FİNANSAL HİZMETLER

finans-sektoru

Finansal hizmetler bankacılık, yatırım ve sigortayı kapsayan önemli bir ekonomik sektördür. Spectralink’in kurumsal mobilite çözümleri bu sektörün taleplerini tam olarak karşılamaktadır. Güvenliğe, gelişmiş müşteri deneyimlerine ve yüksek verimliliğe öncelik vermek.

MASASIZ ÇALIŞANLAR

masasiz-calisanlar

İşletmenin hayati unsurları olan masa başı çalışanlar hasta, misafir ve müşteri memnuniyetini doğrudan etkiler. Hareketlilik yoluyla yetkilendirme üretkenliği artırır ve kritik iletişimi teşvik eder. Güvenilir ve güvenli mobil cihazlar ve uygulamalar aracılığıyla, önemli kurumsal verilere, bilgilere ve iş akışlarına erişim her zaman ve her yerde serbest bırakılır.

Back To Top