Skip to content

Spectralink Versity Akıllı Telefonda Hillrom uygulamaları

Hillrom (Baxter’ın bir parçası) bakım ekiplerini birbirine bağlar ve hasta sonuçlarında önemli bir rol oynar. Bir Spectralink Versity 95 Serisi akıllı telefonda kullanılan Voalte® platformu, gerçek zamanlı hasta izleme ve klinik iletişim sunarak bakım ekiplerine daha iyi içgörüler sağlar — kendinden emin tedavi kararları ve proaktif bakım sağlamaya yardımcı olur. Spectralink Versity ve Hillrom birlikte, sağlık hizmetleri mobilitesini işler hale getiriyor.

Voalte Platformu

Bakım ekiplerinin birbirine bağlanması hasta sonuçlarında önemli bir rol oynar. Voalte Mobil Uygulamaları, hasta bilgilerini ve uyarıları doğrudan klinisyenlerin akıllı telefonlarına ileterek, sağlık tesisi genelinde ihtiyaç duydukları zaman ve yerde hasta bilgilerine ve eyleme dönüştürülebilir içgörülere bağlı kalmalarını sağlar.

İletişimler, HIPAA uyumluluğunu destekleyen şifreli bir platformda korunur. BT ekipleri, Voalte Mobile uygulamalarını kuruluşunuz genelinde veya sağlık hizmeti kuruluşunun tamamında yönetmek, yönetmek ve entegre etmek için eksiksiz bir araç setinden yararlanır.

 

Özellikler ve İşlevsellik

Doğrudan Hillrom web sitesinden bir Spectralink Versity akıllı telefona entegrasyon yoluyla elde edeceğiniz Voalte Mobil Uygulamasının bazı temel özelliklerini burada bulabilirsiniz!

Akıllı Uyarı

Hemşire Çağrısı sistemlerinden, izleme cihazlarından, EMR’den ve daha fazlasından gelen uyarılarla hasta bakımını bilgilendirin ve önceliklendirin. Güçlü roller ve personel atamaları ile uyarıları doğru bakıcıya veya bakım ekibine yönlendirerek sessiz bir ortamı destekleyin.

 

Beraber daha iyi

Voalte Mobile, Hillrom çözümlerinden uyarıları ve bilgileri bakım ekibinizin parmaklarının ucuna getirir. Hillrom Nurse Call, Alert and Alarm Management ve Middleware ile doğrudan entegrasyon sayesinde, Hillrom akıllı yataklardan ve yaşamsal bulgu monitörlerinden uyarılar gönderebilir ve hatta diğer hasta izleme cihazlarından Waveform Visualization’a erişebilirsiniz.

 

Dinamik Dizin

Kendi kendine atamaları ve çağrı üzerine planlama, başlığa, birime, hastalara ve daha fazlasına göre arama ile entegrasyonu destekleyen tek bir dizinle ekip üyelerini bulun.

Hekim İletişimi

Kullanılabilirliği ayarlamalarına, hemşire atamalarını bulmalarına ve hasta laboratuvar sonuçlarını, kod uyarılarını ve sayfaları almalarına olanak tanıyan bir uygulama ile doktorlarınızın hayatını kolaylaştırın.

 

Esnek Raporlama

Kullanıcıların mobil iletişimi benimsemesini analiz edin ve kolayca erişilebilen ve özelleştirilebilir raporlarla uyarı eğilimlerini anlayın.

 

Sağlam Entegrasyonlar

EMR, EMR mobil uygulamaları, ara katman yazılımı, Hemşire Çağrısı ve daha fazlası gibi diğer hastane sistemleri ve uygulamalarıyla entegrasyon yoluyla bakım koordinasyonu yeteneklerini genişletin.

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Spectralink, klinisyenlere Versity 95/96 klinik mobilite çözümümüzle daha iyi hasta bakımı sunma gücü veriyor. Versity 95/96 kurumsal sınıf akıllı telefonumuz, birden çok aletinizi tek bir çok amaçlı cihaza basitleştirir, ustalıkla
tek bir birleşik çözüm için hastanenizin veya bakım tesisinizin iletişim sistemiyle entegre. Artık, ihtiyacınız olan kişilere ihtiyacınız olduğu anda anında, güvenilir ve güvenli ses, metin veya diğer uyarılarla ulaşabilirsiniz. Versity 95/96, optimum hasta başı bakımı için en zorlu klinik dayanıklılık gereksinimlerini karşılarken klinisyenlere ihtiyaç duydukları verilere, ekiplere ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlayarak hasta başında geçirilen süreyi artırır ve hasta sonuçlarını iyileştirir.

Back To Top