Skip to content

Uygulamalar ve iş akışları

Mobil uygulama ortaklarımızla birlikte, kurumsal mobilite çözümü yeteneklerini genişletiyor ve zenginleştiriyoruz.

 

Geniş uygulama ortaklarımız aracılığıyla test edilmiş ve onaylanmış mobilite çözümlerine erişim, mobil çalışanların işleri için ihtiyaç duydukları iş akışlarına sorunsuz entegrasyon sağlar.

Alarmlar ve Bildirimler

Alarmlar ve bildirim işlevi, çalışanlara güvenlik ve müşterilere hizmet avantajları sağlar. Sağlık hizmetleri için kalp durması, acil durum çağrısı ve epilepsi alarmları gibi yaşamı tehdit eden alarmlar, en yakın sağlık profesyonellerinin hastaya daha hızlı yanıt vermesini sağlar. Güvenlik, ağırlama ve üretim personeli için insan kaybı, saldırı ve yangın gibi alarmlar daha iyi kişisel ve iş yeri güvenliği sağlar. Hastanelerdeki doktor ve hemşire çağrısı, bakım evlerindeki yatak ve bunama alarmları ve konaklama, perakende ve üretim sektörlerindeki bakım uyarıları gibi çeşitli hizmet alarmları, hastalara ve müşterilere daha fazla üretkenlik ve daha iyi hizmet sağlar.

Kişisel Güvenlik

Personel güvenliği, özellikle halkla veya parayla ilgilenen mobil çalışanlar için her zaman bir önceliktir. İster sağlık, perakende, konaklama, üretim olsun, personeliniz kendisini öngörülemeyen durumlarda ve genellikle yalnız bulabilir. Spectralink SAFE ile, ihtiyaç duydukları yardıma, cihazınızdaki kolayca erişilebilen tek bir düğmeye basarak günün veya gecenin herhangi bir saatinde ulaşabileceklerinden emin olabilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenli Mesajlaşma

Güvenli mesajlaşma teknolojisi, iş arkadaşları ve iş ortaklarıyla metin yoluyla paylaşılan hassas bilgileri korumak için çok önemlidir. Mali kayıtlar, tıbbi güncellemeler ve müşteri bilgileri gibi veriler için güvenli mesajlaşma, yanlışlıkla veya kasıtlı veri sızıntılarını önlemeye ve aktarım sırasında değerli bilgileri korumaya yardımcı olur.

Gerçek zamanlı konum sistemleri (RTLS)

Gerçek zamanlı konum sistemleri (RTLS), kişileri veya kurumsal varlıkları gerçek zamanlı olarak bulmanızı sağlar. Üretimden tedarik zincirine, konaklamaya, sağlık hizmetlerine ve inşaata kadar çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketler, verimliliği ve güvenliği artırmak için konum bilgilerine güvenir.

MDM/EMM

Mobil Cihaz Yönetimi (MDM), BT yöneticilerinin hassas iş verilerine erişen mobil cihazları güvenli bir şekilde izlemesini ve yönetmesini sağlar. Mobil cihazlarla ilgili temel bilgilerin saklanmasını, cihazlarda hangi uygulamaların bulunabileceğine karar verilmesini, cihazların yerinin belirlenmesini ve kaybolması veya çalınması halinde cihazların güvenliğini sağlamayı içerir.

Sağlık Çözümleri

Spectralink cihazınız, EHR, Hemşire Çağrısı, Hasta Bakımı, Alarm ve Bildirim ve Hasta İzleme sistemleriyle kolayca entegre olarak, sağlık çalışanlarınızın tek bir mobilite çözümünde gelişmiş hasta bakımı ve daha iyi kullanıcı deneyimleri için kritik bilgilere erişmesini sağlar.

Daha Fazla

Perakende Çözümleri

Perakende entegrasyonlarımızla olağanüstü ses kalitesi ve önde gelen iş akışı uygulamaları aracılığıyla üstün müşteri deneyimleri sunun.

Daha Fazla

Versity Akıllı Telefon Serisi Uygulamaları

Versity Akıllı Telefon serisi, iş gereksinimlerinizi karşılamak üzere devreye alma ve yapılandırma için bir dizi temel uygulama ile önceden yüklenmiş olarak gelir.

Daha Fazla

Bize Ulaşın

Spectralink’in mobil iş gücünüzü nasıl güçlendirebileceğini öğrenin.

Back To Top