Skip to content

Üretim

İşlemlerinizi tam hızda devam ettirin

 

Üretim tesisleri, senkronize çalışmak için birçok hareketli parçaya ve insana ihtiyaç duyar. Doğru iletişim araçları olmadan, küçük bir sorun bile önemli bir yavaşlamaya neden olabilir. Mobilite çözümlerimiz yanıt sürelerini kısaltır, arıza sürelerini en aza indirir ve personelin verimli bir şekilde hareket etmesini sağlar. Çalışanlar ihtiyaç duydukları insanlara, araçlara ve verilere her zaman bağlı kalırken özgürce dolaşabilirler.

Güvenilir iletişim için üretilmiş sağlam telefonlar

Olağanüstü ses kalitemiz ve kablosuz ağ kapsama alanımız sayesinde Spectralink telefonların, ne kadar büyük, gürültülü veya uzak olursa olsun, tesisiniz genelinde net iletişim sunacağından emin olabilirsiniz. Düştüğünüzde kırılmayacak, güvenilir ve dayanıklı telefonlardır. Kullanıcı tarafından çalıştırılan alarmların yanı sıra güvenlik için üretim izleme ekipmanıyla entegre olan otomatik acil durum alarmları sağlarlar. Ayrıca envanter takibi ve sorun giderme için yerleşik barkod tarayıcılarla birlikte gelirler.

Çözümlerimiz şunları sağlar

En iyi ses kalitesi
Gürültülü ortamlarda bile kristal netliğinde ses kalitesi sağlamak için telefonlarımızı optimize edilmiş yonga setleri ve birden fazla mikrofonla tasarlıyoruz. Mobil çözümlerimiz uzak yerlerde ve kalın duvarlı binalarda kapsama alanı sağlar, böylece çalışanlar hiçbir zaman ulaşılmaz olmaz.

Azaltılmış arıza süresi
Gecikmeler zaman ve paraya mal olur. Bir şeyler ters giderse, hızlı bir şekilde düzeltilmesi gerekir. Çözümlerimiz, sorunların nerede ve nasıl ortaya çıktığına ilişkin hayati bilgileri çalışma ekiplerine hızlı bir şekilde iletmek için kablosuz sistemleri üretim izleme ekipmanı ve alarmlarla entegre eder.

Gelişmiş güvenlik
Üretim tesisleri genellikle ağır makinelerin veya tehlikeli kimyasalların bulunduğu büyük, gürültülü yerlerdir. Telefonlarımız, güvenlik sistemleriniz ve merkezi kontrol odanızla senkronize olan anında bas-konuş işlevi, acil durum uyarıları ve panik düğmeleriyle çalışanlarınızı güvende tutar.

Ekibiniz için hangi çözümlerin doğru olduğunu öğrenmek için Etkileşimli Karar Ağacımıza bakın.

Back To Top