Skip to content

Konaklama

Olağanüstü konuk deneyimleri sunun
İtibar oluşturan, sadakati artıran ve olumlu sosyal incelemelere ilham veren müşteri deneyimleri sunmak için kesintisiz iletişim şarttır. Spectralink, ekibinizin konukların ihtiyaçlarını tahmin edebilmeleri ve en yüksek beklentilerini karşılayabilmeleri için bilgi paylaşmasına ve iş akışlarını koordine etmesine yardımcı olur.

Beş yıldızlı kaliteli hizmet sağlayın

Spectralink çözümleri, konaklama çalışanlarına 7/24 üstün müşteri hizmeti sunmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar. Esnek, çok yönlü, ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir çözümlerimiz için yüksek ortam gürültüsü seviyeleri ve geniş alan görüntüleri sorun değil. Telefonlarımız mevcut altyapınızla çalışacak ve yolcu gemilerinde bile aramaları kesmeyecek. Otellerden yolcu gemilerine, kumarhanelere ve büyük spor salonlarına kadar bir Spectralink çözümü, tüm konaklama tesisinizin güvenli, eğlenceli ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilir.

Spectralink Konaklamada Mobiliteyi Nasıl Sağlar?

İyileştirilmiş konuk deneyimi
Mobil cihazlar, konuklara girişten çıkışa kadar kullanışlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar.

Artan operasyonel verimlilik
Çalışanlar bilgilere her yerden erişebilir ve görevleri gerçekleştirebilir, bu da arıza süresini azaltır ve yanıt sürelerini iyileştirir.

Gelir Artışı
Kurumsal mobilite, operasyonları kolaylaştırarak ve daha iyi bir konuk deneyimi sunarak gelirin artmasına neden olabilir.

Kaliteli iletişim ve işbirliğini etkinleştirin

İster konuklara yardımcı olun, ister ekip arkadaşlarının gerekli bilgileri paylaşması için hızlı bir yol sağlayın, kristal netliğinde Spectralink ses kalitesi, mobil personelin müşteri ihtiyaçlarını her zaman karşılayabilmesini sağlar.

Maliyetleri azaltın ve geliri artırın

Hepsi bir arada Spectralink cihazında iletişim ve iş akışlarını düzene sokmak, çalışanların gelir getiren işlere odaklanabilmesi, gecikmeleri ortadan kaldırabilmesi ve görevleri yerine getirmesi veya konuk isteklerini yerine getirmesi için en yakın personelin yönlendirilmesine yardımcı olması anlamına gelir.

Çalışan ve misafir güvenliği

Güvenli bir ortam, konuk ve çalışan bağlılığı ve itibar zedelenmesiyle ilişkili maliyetlerin en aza indirilmesi için çok önemlidir. Birden fazla Spectralink SAFE özelliği, mobil personelin ve yalnız çalışanların güvenlik personeline hızlı ve sessiz bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Ekibiniz için hangi çözümlerin doğru olduğunu öğrenmek için Etkileşimli Karar Ağacımıza bakın.

Back To Top