Skip to content

Spectralink Versity ile Oracle Cerner uygulamalarını kullanan hastaneler, önemli klinik alanlarda mobil personel için sınıfının en iyisi kurumsal iletişim ve kritik veri yönetimi sağlayabilir.

CareAware Bağlantısı

Verimliliği artırmak ve bakımı koordine etmek için bakım ekibi iletişimlerini, klinik iş akışlarını ve alarm yönetimini tek bir mobil cihazda bir araya getirin. Versity cihazlarındaki Cerner sağlık hizmetleri uygulamaları, doğru bilginin akıllı bir şekilde doğru kişiye doğru zamanda yönlendirilmesini sağlayarak ve kritik bilgileri klinisyenlerin eline vererek sağlık sonuçlarını iyileştirir.

 

CareAware, Versity sürücülerle birlikte:

 

  • İletişim ve Uyarı
  • Mobil Telemetri
  • Kapasite yönetimi
Özellikler ve İşlevsellik

Bildirimler

 

Tek bir cihazda birleştirilmiş çok sayıda klinik iş akışı, iş akışı verimlilikleri için klinisyenlere bakım noktasında ileri teknoloji sağlar. Gelişmiş EHR entegrasyonu, klinisyenlerin hasta grafiğini otomatik olarak güncelleyerek bir mobil cihazda iş akışlarını tamamlamasına olanak tanır.

 

CareAware Event Management™ entegrasyonu sayesinde klinisyenler, bakım noktasındaki çeşitli hasta olayları hakkında bilgilendirilir. Bildirimler, konuma, role, hastaya veya personele göre uygun bakım ekibi üyesine esnek bir şekilde yönlendirilebilir.

Güvenli kısa mesaj

 

Klinisyenler, uçtan uca şifreleme kullanarak hasta bilgilerini güvenli bir şekilde kolayca iletebilir.

Dizin

 

Tek bir çoklu tesis dizini aracılığıyla kuruluşunuzdaki birden çok rol arasındaki iletişimi basitleştirin. Klinisyenler, hastanenin dört duvarı içinde ve dışında bakım ekibi üyeleriyle tek bir yerde kolayca arama yapabilir ve iletişim kurabilir.

Kapasite yönetimi

 

Kapasite Yönetimi – CareAware Kapasite Yönetimi çözümleri, hasta iş hacmini, verimliliği, üretkenliği ve sonuçları iyileştirmek için varlıkların (personel, hastalar ve ekipman) doğru zamanda ve doğru yerde şeffaflığını ve uyumunu sağlar. CareAware Kapasite Yönetimi çözüm paketi, insanların, süreçlerin ve teknolojilerin birleştirilmesi yoluyla yatak yönetimini otomatikleştirerek hasta akışı darboğazlarını ve iletişim kesintilerini çözmeye yardımcı olur.

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Spectralink, klinisyenlere Versity 95/96 klinik mobilite çözümümüzle daha iyi hasta bakımı sunma gücü veriyor. Versity 95/96 kurumsal sınıf akıllı telefonumuz, birden çok aletinizi tek bir çok amaçlı cihaza basitleştirir, ustalıkla
tek bir birleşik çözüm için hastanenizin veya bakım tesisinizin iletişim sistemiyle entegre. Artık, ihtiyacınız olan kişilere ihtiyacınız olduğu anda anında, güvenilir ve güvenli ses, metin veya diğer uyarılarla ulaşabilirsiniz. Versity 95/96, optimum hasta başı bakımı için en zorlu klinik dayanıklılık gereksinimlerini karşılarken klinisyenlere ihtiyaç duydukları verilere, ekiplere ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlayarak hasta başında geçirilen süreyi artırır ve hasta sonuçlarını iyileştirir.

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Klinik dışı çalışanlar, sağlık iş gücünüzün büyük bir bölümünü oluşturur. Yoğun bir sağlık hizmeti ortamında görevleri, hasta iş akışlarını ve bakımı etkili bir şekilde yönetmek, zamanında eylem, gelişmiş üretkenlik ve daha fazla hasta memnuniyeti ve sonuçları sağlamak için hayati önem taşır. Tüm bunları, güvenilir ses kalitesine sahip, taşıması kolay bir mobil cihazda yapmak, çalışan memnuniyetinin ve başarısının kritik bir parçası olan insan bağlantısının ve iletişiminin her zaman kullanılabilir olmasını sağlar.

Back To Top