Skip to content

Connexall, insanlara, sistemlere, görevlere ve cihazlara hastane çapında birlikte çalışabilirlik sağlayan kurumsal düzeyde bir alarm yönetimi olay bildirim platformudur. Spectralink Versity akıllı telefonlar, Mobile Connex ile sorunsuz bir şekilde entegre olarak hasta sonuçlarının ve deneyimlerinin iyileştirilmesine, iş akışı verimliliğinin optimize edilmesine ve sağlık görevlilerinin en önemli oldukları yer olan hasta başucuna geri dönmelerine yardımcı olur. Spectralink Versity ve Connexall birlikte sağlık hizmetleri mobilitesini işler hale getiriyor.

Connex Mobil

Bir Spectralink Versity cihazında eksiksiz Connexall iş akışı deneyiminden yararlanın ve kullanıcılar arasında alarm bildirimleri, gerçek zamanlı alarm güncellemeleri ve güvenli metin mesajlaşma özellikleri alın. Mobile Connex, alarm önceliğine dayalı olarak özelleştirilebilir ekran ve bildirim sesi sağlar.

Özellikler:

Alarm bildirimi

 

• Çeşitli tıbbi ekipmanların yanı sıra klinik ve tesis sistem kaynaklarından gelen bildirimleri birleştirin.
• Uygun sıralama önceliği ve süre geçişleri ile eşzamanlı alarmları işlerken ilgili tüm bilgileri görün.
• EMR ve konum hizmeti verileriyle zenginleştirilmiş alarmların bağlamını öğrenin.
• Personel mevcudiyeti ve konumunda değişen koşullara uyum sağlayarak iş akışlarını onaylamak, yükseltmek ve etkinleştirmek için akıllı seçeneklerle çevik kalın.
• Ara ve sırala alarm geçmişi ile kalıpları, eğilimleri ve iş yüklerini analiz edin.

Güvenli mesajlaşma

 

• HIPAA uyumlu eş ve grup mesajlaşması ile güvenli bir şekilde iletişim kurun.
• Zamandan tasarruf edin, stresi azaltın ve aciliyeti iletin: alarmları iletin, alıcının teslimat durumunu onaylayın, multimedya alışverişi yapın ve önceden ayarlanmış yanıtlarla yanıt verin.
• Gerçek zamanlı personel uygunluk durumunu görüntüleyin ve paylaşın, meslektaşlar bulun, favori kişileri kaydedin ve son konuşmaları kontrol edin.

Web istekleri

 

• Tesisin herhangi bir yerinden herhangi bir cihazda ekip ve kod protokollerini etkinleştirin.
• Bakım ekibi rolüne göre iletişim kurun, etkileşim kurun ve görevleri koordine edin.
• E-posta, çağrı cihazları, telefonlar, havai iletişim ve daha fazlası ile birlikte çalışabilir.

Atamalarımız

 

• Kullanıcıları, olası tüm kaynakları (Connexall, EMR, hemşire çağrısı veya diğer kaynaklar) birleştirerek etkin ödevlerinin bireysel görünümüyle donatın.
• Kendi kendine atama özelliğini etkinleştirerek, kullanıcılara gerektiğinde atamaları seçme, kolayca güncelleme ve/veya silme yetkisi vererek iş akışlarını kolaylaştırın.
• Rolleri tesise, hizmet hattına, birime ve odalara göre düzenlemek için esnek görüntüleme seçenekleri.

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Spectralink, klinisyenlere Versity 95/96 klinik mobilite çözümümüzle daha iyi hasta bakımı sunma gücü veriyor. Versity 95/96 kurumsal sınıf akıllı telefonumuz, birden çok aletinizi tek bir çok amaçlı cihaza basitleştirir, ustalıkla
tek bir birleşik çözüm için hastanenizin veya bakım tesisinizin iletişim sistemiyle entegre. Artık, ihtiyacınız olan kişilere ihtiyacınız olduğu anda anında, güvenilir ve güvenli ses, metin veya diğer uyarılarla ulaşabilirsiniz. Versity 95/96, optimum hasta başı bakımı için en zorlu klinik dayanıklılık gereksinimlerini karşılarken klinisyenlere ihtiyaç duydukları verilere, ekiplere ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlayarak hasta başında geçirilen süreyi artırır ve hasta sonuçlarını iyileştirir.

Versity 92 Serisi ile uyumlu

Klinik dışı çalışanlar, sağlık iş gücünüzün büyük bir bölümünü oluşturur. Yoğun bir sağlık hizmeti ortamında görevleri, hasta iş akışlarını ve bakımı etkili bir şekilde yönetmek, zamanında eylem, gelişmiş üretkenlik ve daha fazla hasta memnuniyeti ve sonuçları sağlamak için hayati önem taşır. Tüm bunları, güvenilir ses kalitesine sahip, taşıması kolay bir mobil cihazda yapmak, çalışan memnuniyetinin ve başarısının kritik bir parçası olan insan bağlantısının ve iletişiminin her zaman kullanılabilir olmasını sağlar.

Back To Top