Skip to content

Finansal Servisler

Operasyonları iyileştirin ve müşteri deneyimini geliştirin.

 

Finansal hizmetler, ekonominin en önemli ve etkili sektörlerinden birini oluşturmaktadır. Finansal hizmetler, bankacılık, yatırım ve sigorta gibi geniş bir faaliyet yelpazesidir. Spectralink’in kurumsal mobilite çözümleri, finansal hizmetler sektörünün özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Güvenliğe, gelişmiş müşteri deneyimine ve artan verimliliğe odaklanan Spectralink, mobiliteyi finansal hizmetler kuruluşları için çalıştıran lider bir kurumsal mobilite çözümleri sağlayıcısıdır.

Güvenliğe, iyileştirilmiş müşteri deneyimine ve artan verimliliğe odaklanan çözümler.

Spectralink çözümlerinin en önemli faydalarından biri, güvenliğe odaklanmalarıdır. Hassas finansal bilgilere mobil cihazlardan erişilebildiğinden, sağlam güvenlik protokollerinin yürürlükte olması çok önemlidir. Spectralink’in çözümleri, bilgilere yalnızca yetkili kişilerin erişebilmesini sağlayan güçlü güvenlik önlemleri sağlar.

 

Spectralink’in çözümleri ayrıca verimliliği ve üretkenliği artırır. Bilgi ve araçlara her yerden erişebilme özelliği sayesinde finansal hizmetler çalışanları daha verimli çalışabilir ve daha bilinçli kararlar alabilir.

Spectralink, Mobiliteyi Finansal Hizmet Müşterileri İçin Nasıl Çalıştırıyor?

Artan operasyonel verimlilik
Kurumsal mobilite ile finansal hizmetler çalışanları, hareket halindeyken bilgi ve araçlara erişerek üretkenliklerini ve verimliliklerini artırabilir.

Gelişmiş Güvenlik
Kurumsal mobilite çözümleri, hassas finansal bilgileri korumak için güçlü güvenlik önlemleri sağlayarak, bu bilgilere yalnızca yetkili kişilerin erişebilmesini sağlar.

İyileştirilmiş müşteri deneyimi
Müşteri deneyimi görev açısından kritiktir – bir araştırma, bankaların müşteri deneyimi puanlarını %10 artırarak %27,5’lik bir büyüme oranı bekleyebileceğini ortaya koydu.

Gelişmiş İletişim ve İşbirliği

Bankacılık hizmetleri geliştikçe ve tüketiciler daha anlayışlı hale geldikçe, finans sektörü çalışanlarının kaliteli müşteri hizmeti sunmak için çeşitli uzmanlarla bağlantıda kalması gerekiyor. Bir Spectralink çözümü, uzmanlar arasında sektör lideri güvenli ses ve veri iletişimine ve yardımcı olacak gerçek zamanlı bilgilere anında erişime olanak tanır.
müşteriler.

Tüm İhtiyaçları Karşılayacak Çeşitli Bir Portföy

Spectralink’in geniş portföyü ve karma filo çözümleri sunma yeteneği, her işletme için doğru cihazı doğru ele ve doğru fiyata koymak anlamına gelir. Yöneticiler veya kapsamlı iş portföyleriyle çalışanlar, işi yapmak için daha büyük ekranlara ve daha hızlı işlem gücüne ihtiyaç duyabilirken, şube veznedarının yalnızca ihtiyacı olabilir.
müşterilere hizmet vermek için ses ve temel uygulama gücü. İş ne olursa olsun, her kullanıcı için doğru araçla mobilite çalışmasını sağlıyoruz.

AMIE ile Yönetim ve İçgörüler

Bankalar ve büyük teknoloji birleşmeye başladığında ve ağlardaki ahize sayısı arttıkça, Spectralink bir müşterinin mobilite yatırımını kolayca dağıtmak, yönetmek ve sürdürmek için çözüm sunar.
AMIE® ile buluttaki tek bir merkezi konumdan. AMIE, BT ve Telekom yöneticilerinin sorunları teşhis etmesine, güncellemeleri göndermesine, cihazları bulmasına ve hatta her yere gitmeden pil sağlığını yönetmesine olanak tanır.
şube, değerli zaman ve kaynaklardan tasarruf sağlar ve kârlılığı iyileştirir.

Personel ve Müşteri Güvenliği

Ne yazık ki, finansal kurumlar suç faaliyetleri için başlıca hedeflerdir. Bir Spectralink ahize ile personel, hızlı ve sessiz bir şekilde yardım çağırmak için bir panik düğmesi, sessiz zorlama alarmı, çalışan sensörler ve daha fazlası dahil olmak üzere acil bir durumda her zaman erişilebilecek güvenlik özelliklerine erişebilir.

Ekibiniz için hangi çözümlerin doğru olduğunu öğrenmek için Etkileşimli Karar Ağacımıza bakın.

Back To Top