Skip to content

Lider Ses Kalitesi

Kristal netliğinde sesli iletişimi deneyimleyin

Spectralink, 30 yılı aşkın bir süredir itibarını kurumsal müşterilere hayal edilebilecek en iyi ses kalitesini sağlamak üzerine inşa etmiştir. Başka hiçbir şirket, telefonlarımızın sağladığı net, kesintisiz bağlantıların yanına bile yaklaşamaz.

 

Olağanüstü ses kalitemiz şunları sağlar:

 

  • Sağlık çalışanları acil hasta ihtiyaçlarını daha hızlı tedavi edecek
  • Olağanüstü alışveriş deneyimleri yaratmak için perakende ortakları
  • Gürültülü ortamlarda ve acil durumlarda güvende kalmak için üretim personeli
  • Sesin kritik olduğu ortamlardaki diğer tüm ön cephe çalışanları

SAĞLIK

Tıbbi bir kriz sırasında güvenilmez bir ses bağlantısından daha stresli bir şey yoktur. Bilgi yanlış duyulduğunda veya yanlış yorumlandığında, klinisyenler hastanın sağlığına zarar veren kararlar verebilir. Bu nedenle Spectralink, bakım sağlayıcıların bir tesisin neresinde olurlarsa olsunlar her zaman güvenilir telefon bağlantılarına sahip olmalarını sağlar.

PERAKENDE

Düşük arama kalitesi, alışveriş yapanların satın aldıkları ürünlere olan ilgilerini kaybetmelerine, bir rakibe gitmelerine veya çevrimiçi alışveriş yapmayı seçmelerine neden olabilir. Bunun gibi kötü deneyimler, kâr hanenize önemli ölçüde zarar verebilir. Spectralink telefonlar, güvenilir ses bağlantıları sağlayarak perakendecilerin müşterilere her seferinde olumlu bir deneyim ve kişisel bir bağlantı sağlamalarına yardımcı olur.

ÜRETİM

Gürültülü üretim ortamlarında hatalar meydana gelebilir ve acil durumlar hızla artabilir. Her saniye önemli olduğunda, net ses bağlantıları operasyonel riskleri azaltır, ciddi kazaları önler ve çalışanların anında yedek almasına yardımcı olur. Daha iyi ses kalitesi aynı zamanda çalışanların daha üretken olmasına, sorunları daha hızlı çözmesine ve aksama sürelerini azaltmasına yardımcı olur.

Sektördeki en iyi seçenek

Tüketici akıllı telefonlarının ve el bilgisayarlarının çoğu, Spectralink akıllı telefonların sunduğu optimize edilmiş ses deneyiminin yanına bile yaklaşamaz. Bunun nedeni – Spectralink’in aksine – çoğu cihaz satıcısının Wi-Fi üzerinden Ses konusunda uzman olmamasıdır. Sonuç olarak, müşterileri can sıkıcı dolaşım sorunlarına, ses trafiğindeki boşluklara, dalgalı ses kalitesine ve kesilen aramalara katlanmak zorunda kalıyor.

 

Altyapı ortakları
Spectralink ağ altyapısı iş ortakları, istisnai kurumsal WLAN dağıtımlarına olan bağlılığımızı paylaşan seçkin bir lider Wi-Fi erişim noktası (AP) satıcı grubudur. Ağlarının kurumsal düzeyde ses trafiği taleplerini karşılayabilmesini sağlamak için müşterilerimizin Wi-Fi ürünlerinin yüksek kaliteli ses performansına sahip olduğunu doğrularız.

 

Ortaklarımızla yakın işbirliği içinde çalışarak olağanüstü ses kalitesi, kesintisiz AP aktarımları, verimli bant genişliği yönetimi ve güçlü ağ güvenliği sunuyoruz. Rakiplerimizin optimize edilmemiş cihazlarının ses kalitemize yaklaşamamasının bir nedeni daha.

Nasıl yapıyoruz

Ses kalitesi söz konusu olduğunda, Spectralink hem tüketici akıllı telefonlarından hem de diğer kurumsal cihazlardan daha iyi performans gösterir. Sırrımız nedir? İnovasyonu yönlendirmeye ve mümkün olan en yüksek kaliteyi üretmeye yönelik şirket çapında taahhüdümüz.

 

Ekibimiz pazar lideri yonga setlerini ve mikrofonları özelleştirir, ayrıca dolaşım ve tarama yeteneklerimizi optimize etmek için ekstra yol kat ederiz. Sonuç olarak, ekibiniz piyasadaki en güvenilir çağrı kalitesine güvenebilir.

 

Optimize edilmiş yonga setleri
En yüksek kalitede yonga setleriyle çalışmak, ses kalitemizin rakiplerimizinkinden çok daha üstün olmasının bir başka nedenidir. Bu nedenle, telefonlarımız diğer telefonların yaşadığı sorunları (saniyeler süren ses kaybı, gecikmeli çalmalar ve cevapsız aramalar gibi) yaşamıyor. Güvenilir bağlantılar, telefonlarımızı müşteri hizmetleri merkezleri veya hastaneler gibi her saniyenin önemli olduğu ses açısından kritik ortamlar için ideal hale getirir.

Gelişmiş dolaşım
Çoğu mobil cihaz, erişim noktalarını belirlemek için belirli frekanslara güvenilir olmayan radyo bağlantıları kullanır ve bu da aramaların kısa süreliğine kesilmesine neden olur. Spectralink cihazları şu yollarla üstün bağlantılar sunar:

 

  • Çağrı kalitesi üzerinde mümkün olan en az etki ile özel antenlerde tarama ve dolaşım
  • Bağlantıların iyi olup olmadığını belirlemek için Wi-Fi ağlarındaki erişim noktalarını (AP’ler) sürekli kontrol etme
  • Gerektiğinde mümkün olan en kısa sürede daha iyi AP’lere dolaşım
  • Hizmet Kalitesine (QoS) odaklanmak ve her zaman veriden çok sese öncelik verilmesini sağlamak
Back To Top