Skip to content

Spectralink klinik mobil cihazları, hastane ağları ve önde gelen sağlık uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde entegre olarak modern sağlık hizmetleri sağlar. Sonuç? İyileştirilmiş iş akışları, bakım ekibi üyeleri arasında daha iyi iletişim ve daha verimli kaynak dağıtımı.

 

Spectralink klinik akıllı telefon tarafından desteklenen geliştirilmiş bakım koordinasyonu, hata olasılığını azaltır ve klinisyenlerin hastalarıyla daha fazla zaman geçirmesini sağlar. Sağlık hizmetleri ortamları için özel olarak tasarlanan Spectralink’in mobil cihazlarının özellikleri:

 

  • Bakım ekipleri arasında net iletişim için eşsiz ses kalitesi.
  • Kritik sağlık hizmetleri veya tesis bilgilerine her yerden erişim.
  • EHR/EMR, Hemşire Çağrısı, Hasta İzleme, Güvenli Mesajlaşma, Klinik Güvenlik, RTLS ve daha fazlası gibi önde gelen sağlık uygulamalarıyla entegrasyon.

İş akışlarını kolaylaştırmak ve hasta bakımını iyileştirmek için tasarlanmış klinik iletişim çözümleri

Daha az taşırken daha fazlasını yapın

Spectralink ile, tek bir birleşik çözüm için hastanenizin iletişim sistemiyle ustaca entegre ederek araçlarınızı tek bir çok amaçlı cihazda basitleştiriyoruz. Artık, ihtiyacınız olan kişiye ihtiyacınız olduğu anda ulaşabilirsiniz; anında ve güvenilir ses, metin veya diğer uyarılarla, hepsi bir ön cebe kolayca ve rahat bir şekilde sığan ve yardımcı olmak için hastane sınıfı dezenfektanlarla yapılan temizliklere dayanabilen dayanıklı bir cihazda. yayılmayı durdurursunuz.​

Konuşmayı netleştirin

Nerede olursanız olun, işte duyulmanız gerekiyor. Hayatlar buna bağlı. Yine de hastanenin kısıtlamaları, tepedeki alarmlar, kalın duvarlar, hatta asansörler net bir karar vermenizi engelleyebilir.​

Spectralink Voice Quality Optimization, VQO™ ile ihtiyacınız olan netliği ve güvenilir sesli iletişimi elde edersiniz. Bu tasarlanmış sistem, üstün ses kalitesi sunarak kullanıcılarınızın iş arkadaşları, doktorlar, laboratuvar personeli ve erişmeleri gereken diğer kişilerle iletişim halinde olmalarını sağlar. Hızlıca. Güvenilir. Hangi ortamda olursanız olun.

Klinik İletişim ve İşbirliği (CC&C)

Bir Spectralink klinik akıllı telefonundaki CC&C uygulamaları, gelişmiş hasta bakımı için güvenli, HIPAA uyumlu mesajlaşmayı ve bakım ekibi işbirliğini bir üst düzeye taşır. Bakım ekipleri, hasta teslimlerinden laboratuvar sonuçlarına, öngörülen tedavilere kadar kritik bilgileri gerçek zamanlı olarak güvenli bir şekilde değiş tokuş edebilir ve tedavi planlarında daha etkili bir şekilde işbirliği yapabilir.

ENTEGRASYON YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Hillrom →
Spok →
Imprivata →
Connexall →
TigerConnect →

EHR/EMR’nize bağlanın

Önde gelen EHR ve EMR sağlayıcılarıyla entegrasyon, bakım noktasında tıbbi dokümantasyonu mümkün kılar. Bu entegrasyon, klinisyenlerin PC terminallerinde oturum açıp kapatma ihtiyacını ortadan kaldırarak hasta bilgilerine daha hızlı erişim sağlar ve tüm bakım ekiplerine aynı bilgi görünümü sağlar.

ENTEGRASYON YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Oracle Cerner →
EPIC →
Allscripts →

Hasta izleme

Hasta izleme uygulamaları ve Spectralink mobil cihazları, klinisyenin hastasından uzaktayken bile hastasına bağlı kalması anlamına gelir. Spectralink klinik akıllı telefonları, çeşitli aydınlatma koşullarında okunabilen büyük renkli ekranlara sahiptir. Hastanın hayati belirtilerine ve dalga formlarına hareket halindeyken bile kolayca erişilebilir.

ENTEGRASYON YAPTIĞIMIZ UYGULAMALAR HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Philips Healthcare →

Klinik güvenlik

Spectralink cihazları önde gelen güvenlik uygulamalarıyla entegredir ve acil durumlarda zamanında, bilgilendirilmiş müdahaleleri kolaylaştıran tek dokunuşlu, sessiz panik düğmeleri ve hasta durumunun ayrıntıları dahil olmak üzere otomatik uyarı gibi programlanabilir acil durum kaskadları ile donatılmıştır.

Tamamen entegre birleşik iletişim ve işbirliği (UC)

Birleşik iletişim (UC) platformu, hasta bakıcıların gerçek zamanlı işbirliği ve veri alışverişi için birbirleriyle bağlantı kurmasını sağlar. Anlık mesajlaşma (IM), web konferansı, sesli posta ve e-posta gibi araçları kullanmak, yanıt vermeyi iyileştirir ve gelişmiş hasta bakımı için zamanında bilgi alışverişini sağlar.

Mobil cihaz yönetimi (MDM/EMM)

EMM’ler (Kurumsal Mobilite Yönetimi çözümleri), kritik iş verilerinin güvenliğini sağlamaya yardımcı olan her şeyi kapsayan çözümlerken, MDM (Mobil Cihaz Yönetimi) bileşeni, EMM’nin mobil cihazı yönetmekten ve güvenliğini sağlamaktan sorumlu parçasıdır.
BT Yöneticileri bunları, kullanıcıların bir cihaza hangi uygulamaları koymasına izin verildiğini kontrol etmek, uygulamaları kullanıcılara göndermek, cihaz depolamasını şifrelemek, kullanıcı grupları veya kuruluş genelinde standart bir ayarı sürdürmek, cihazlar arasında güçlü parola koruması uygulamak, kilitlemek veya silmek için kullanır. kaybolursa bir cihaz ve çok daha fazlası.

Gerçek zamanlı konum sistemleri (RTLS)

Gerçek zamanlı konum sistemi (RTLS), hastane duvarları içindeki hastaları, personeli ve tıbbi ekipmanı otomatik olarak tanımlar ve izler. Çözüm, bir kişinin veya öğenin mevcut coğrafi konumunu algılar.

Sağlık çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Versity Ailesi
Sağlıkta
İndirin ve görüntüleyin >

Sağlık için
Versity 95
İndirin ve görüntüleyin >

Sağlık için
Versity 92
İndirin ve görüntüleyin >

Back To Top