Skip to content

Spectralink, güvenilir sesli iletişim için Zoom Phone ile entegre olur

Zoom Phone

Modern Bulut İş İletişimi

Zoom, birlikte daha fazlasını yapabilmeniz için bağlantı kurmanıza, iletişim kurmanıza ve fikirlerinizi ifade etmenize yardımcı olmak için burada.

 

Modern Bulut Telefon Sistemi
Zoom Phone, işletmelerin ilerlemesini sağlamak için çalışanların yeni yollarla konuşmasına ve etkileşimde bulunmasına olanak tanıyan geleneksel PBX özelliklerini içerir.

 

Merkezi Yönetim
Kullanımı kolay bir merkezi yönetim portalı ile kullanıcıları sağlayın ve yönetin ve iş etkileşimlerini akıllıca izleyin.

 

Güvenli ve Güvenilir
Küresel olarak dağıtılan Zoom bulut platformu, kurumsal sınıf güvenilirlik ve hizmet kalitesi ile güvenli HD ses sunar.

84 Serisi, tüm ortamlarda güvenilir bir kullanıcı deneyimi sağlayan fiziksel düğmelere ve basit bir menü arayüzüne sahip, dayanıklı ve güvenilir özellikli bir telefondur. Zoom Phone, hareket halindeyken kristal netliğinde ve güvenilir bir ses deneyimi sağlayan 84 Serisi SIP çevirici ile doğrudan entegre olur. Sağlık, perakende ve üretim dahil olmak üzere birçok sektörde masasız çalışanlar için tasarlanan 84 Serisi, iş yeri iletişiminin en kritik unsurlarını tek bir mobil cihazda birleştiriyor.

Zoom‘u ziyaret edin sertifikalı ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve çözümü işgücünüze dağıtmak için satış ekibimizle iletişime geçin.

Back To Top