Skip to content

Spectralink Versity Akıllı Telefondaki Imprivata uygulamaları

Spectralink Versity akıllı telefonlarda kullanılmak üzere entegre edilen Imprivata Mobil Cihaz Erişimi, klinik mobil cihazlara ve uygulamalara hızlı ve güvenli erişim sağlayan sağlık sektörünün tek mobil kimlik doğrulama çözümüdür.

 

Klinisyenler, hastalarla ilgilenirken hastane içinde hareket ederek giderek daha mobil hale geliyor. Sonuç olarak, kuruluşlar yeni teknolojileri yatak başına getirdikçe mobil cihazların kullanımı artmaya devam ediyor. Spectralink Versity akıllı telefon gibi kuruluşa ait, amaca yönelik cihazlar, hasta kimlik yönetimi, klinik iletişim, laboratuvar koleksiyonları ve diğer zaman kazandıran yetenekler yoluyla kritik iş akışlarını destekleyerek ve geliştirerek bu mobiliteyi kolaylaştırır. Ancak bu cihazların yalnızca yetkili sağlık personeli tarafından kullanılması da kritik öneme sahiptir – Imprivata’nın Mobil Cihaz Erişimi aracılığıyla, bu düzeydeki güvenli erişim, zamandan tasarruf etmek ve iş akışlarını iyileştirmek için kolaylaştırılmıştır.

 

Imprivata Mobil Cihaz Erişimi, Spectralink Versity cihazlarına hızlı ve güvenli erişim sağlayarak kullanıcıların cihaz oturum açma süresinden tasarruf sağlar. Kullanıcılar, Versity’nin kilidini açmak için yakınlık rozetlerine dokunmaları ve ardından desteklenen uygulamalarına erişmek için çoklu oturum açma (SSO) kimlik doğrulamasını kullanmaları yeterlidir. Bu, kullanıcı adlarını ve parolaları manuel olarak yeniden girme ihtiyacını ortadan kaldırarak klinisyenlere değerli zaman ve emekten tasarruf sağlar. Imprivata Mobil Cihaz Erişimi ayrıca Korunan Sağlık Bilgileri (PHI) ile kullanıcı etkileşimlerine daha iyi görünürlük sağlayarak güvenliği ve denetimi geliştirir.

Mobil uygulamalarda hızlı, güvenli çoklu oturum açma

 

Uygulamalara erişmek için kullanıcı adlarının ve parolaların tekrar tekrar manuel olarak girilmesi, bir yıl boyunca yüzlerce hatta binlerce saatlik üretkenlik kaybına neden olabilir.

 

Imprivata Mobil Cihaz Erişimi, klinik iş akışlarını düzene sokan ve sağlayıcıların hastalarıyla daha fazla zaman geçirmesini sağlayan mobil uygulamalar için SSO’yu etkinleştirerek bu kaybedilen üretkenliği telafi eder. Basitleştirilmiş erişim, benimsemenin önündeki olası bir engeli ortadan kaldırarak kuruluşların yatak başında bakımı iyileştirmek için Spectralink Versity’nin tüm potansiyelini ortaya çıkarmasına olanak tanır.

 

Güvenli hızlı kullanıcı geçişi

Imprivata Mobil Cihaz Erişimi, güvenli, hızlı kullanıcı geçişini mümkün kılar, böylece birden fazla yetkili kullanıcı, vardiya değiştikçe bir Versity’yi kullanabilir. Basit bir rozet dokunuşu, bakıcıların cihazda anında oturum açmasına veya oturumu kapatmasına olanak tanıyarak, paylaşılan bir cihaz ortamında Versity akıllı telefonun avantajlarını artırır.

Kapsamlı izleme ve basitleştirilmiş raporlama

Imprivata Mobil Cihaz Erişimi, tüm cihaz ve SSO özellikli uygulama erişim olaylarını, sağlamlaştırılmış bir sanal veya fiziksel cihaz içindeki merkezi bir veritabanına kaydeder. Imprivata cihazı, yöneticilere Versity akıllı telefonlarına erişim konusunda tam görünürlük sağlayan ve denetim sorularına hızlı yanıt verilmesini sağlayan kullanıma hazır raporlar sağlar.

 

Cihaz erişim yönetimi

Imprivata Mobil Cihaz Erişimi, klinik personelinin bir yakınlık rozetine basit bir dokunuşla mobil cihazların kilidini açmasına olanak tanıyarak güvenliği iş akışı verimliliğiyle dengelemeye yardımcı olur. Bu, kuruluşların iş akışlarını kesintiye uğratmadan mobil cihazları kilitlemelerini sağlayarak güvenliği artırır ve PHI’yi korur.

 

Acil erişim geçersiz kılma

Imprivata Mobil Cihaz Erişimi, kullanıcıların kimlik bilgilerini girmeden veya yakınlık rozetlerine dokunmadan mobil cihazların kilidini açmasına olanak tanıyan işlevsellik içerir. Kullanıcıların daha sonra her uygulamaya erişmek için kullanıcı adlarını ve şifreleri manuel olarak girmeleri istenecek, bu da kuruluşların güvenliği sağlarken kullanıcıların acil durumlarda mobil cihazlara erişmesine izin vermeye devam etmesine olanak tanıyor.

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Spectralink, klinisyenlere Versity 95/96 klinik mobilite çözümümüzle daha iyi hasta bakımı sunma gücü veriyor. Versity 95/96 kurumsal sınıf akıllı telefonumuz, birden çok aletinizi tek bir çok amaçlı cihaza basitleştirir, ustalıkla
tek bir birleşik çözüm için hastanenizin veya bakım tesisinizin iletişim sistemiyle entegre. Artık, ihtiyacınız olan kişilere ihtiyacınız olduğu anda anında, güvenilir ve güvenli ses, metin veya diğer uyarılarla ulaşabilirsiniz. Versity 95/96, klinisyenlere ihtiyaç duydukları verilere, ekiplere ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlarken optimum hasta başı bakımı için en zorlu klinik dayanıklılık gereksinimlerini karşılar. yatak başında geçirilen süreyi artırmak ve hasta sonuçlarını iyileştirir.

Versity 92 Serisi ile uyumlu

Klinik dışı çalışanlar, sağlık iş gücünüzün büyük bir bölümünü oluşturur. Yoğun bir sağlık hizmeti ortamında görevleri, hasta iş akışlarını ve bakımı etkili bir şekilde yönetmek, zamanında eylem, gelişmiş üretkenlik ve daha fazla hasta memnuniyeti ve sonuçları sağlamak için hayati önem taşır. Tüm bunları, güvenilir ses kalitesine sahip, taşıması kolay bir mobil cihazda yapmak, çalışan memnuniyetinin ve başarısının kritik bir parçası olan insan bağlantısının ve iletişiminin her zaman kullanılabilir olmasını sağlar.

Back To Top