Skip to content

Spok plus Spectralink Versity, olağanüstü klinik bakım iletişimleri için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Güvenli Spok platformları, Spectralink Versity Akıllı Telefonlarla entegre olur ve hasta uyarıları, klinisyen konsültasyonları, kod aramaları, test sonuçları ve daha fazlası için klinik iş akışlarını otomatikleştirir. Spok ve Spectralink birlikte, sağlık çalışanlarının daha iyi hasta bakımı sunma, kullanıcı memnuniyetini artırma ve klinisyenlerin hastalarla daha fazla zaman geçirmesini sağlayarak sağlık hizmetleri mobilitesini çalışır hale getiriyor.

Spok Care Bağlantısı

Spok, hastanenizdeki mevcut iş akışlarıyla entegre olan ve Spectralink’i kullandıkları her yerde, harekete geçmesi gereken klinisyenlerin ellerine hızlı ve güvenli bir şekilde bilgi vermenizi sağlayan Spok Care Connect adlı eksiksiz bir çözüm paketi sunar. çok yönlülük Santralden hastanın başucuna kadar Spok Care Connect, dizin ayrıntılarını, çağrı listelerini, personel tercihlerini, güvenli mesajlaşmayı ve daha fazlasını hasta bakıcının avucunun içinde sağlar.

Klinik Uyarı

 

Spectralink Versity üzerinde Care Connect ile hemşire çağrısı, kod olayları, hızlı yanıt aktivasyonu, sipariş yönlendirme ve diğer kritik bakım görevleri için iş akışlarını ve iletişim süreçlerini kolaylaştırın. EHR’den gelen siparişleri harekete geçirme özelliğiyle iş akışlarını iyileştirin: EHR gelen kutunuzu kontrol etmek zorunda kalmadan zamana duyarlı uyarıları ve mesajları görün. Bir bilgisayara erişmeye gerek kalmadan doğrudan Versity akıllı telefonunuzdaki elektronik hasta kayıtlarındaki verileri kullanarak uyarıları ve mesajları daha eyleme geçirilebilir hale getirin. Su veya bilgi talepleri gibi diğer kritik olmayan uyarıları gerektiği gibi diğer personele yönlendirirken, hasta ihtiyaçlarına veya taleplerine hızlı yanıt vermek için hemşire çağrısı uyarılarını doğrudan doğru klinik sağlayıcıya iletin, klinik hayatınızı iyileştirirken sonuçları ve memnuniyeti iyileştirin hepsi bir arada sağlam Versity çözümü ile personel daha kolay.

 

Klinik Teşhis

 

Test sonuçlarını sağlık uzmanınızın cebindeki Versity akıllı telefonda hızlı ve etkili bir şekilde paylaşarak bakım koordinasyonunu iyileştirin. Kritik test sonuçları iletişimindeki olası hataları en aza indirin. Kritik test sonuçlarını belirlenen sağlayıcılara hızla bildirin: test sonucu bilgilerini doğru bakım ekibi üyesine güvenli ve hızlı bir şekilde aktarın. Kritik sonuçları iletin: kritik sonuçların nereye gitmesi gerektiğini tanımlayın ve gerektiğinde bunları diğer alıcılara iletin. İletişim esnekliği sağlayın: Laboratuvar ve radyoloji departmanlarınız, bakım ekibi üyelerine güvenli bir şekilde mesajlar, resimler ve notlar gönderebilir.

 

Personel Planlaması

 

Versity’nizden hekimler ve diğer personel için en son çağrı üzerine program ayrıntılarına hızlı ve güvenli bir şekilde erişin, böylece tüm kullanıcılar doğru çağrı üzerine program bilgilerine sürekli erişebilir.

Güvenli bakım ekibi mesajlaşması

 

Spok Go® ile güvenli mesajlaşma, iş akışlarını kolaylaştırmak için sağlayıcı dizin bilgileri, klinik sistemler, EHR ve çağrı üzerine programlarla entegre olur. Tüm kritik iletişimler için Versity akıllı telefonunuzu kullanın: kod uyarıları, hasta güncellemeleri, konsültasyon talepleri ve daha fazlası. Güvenli ve optimize edilmiş sağlık iş akışları için Spok ve Spectralink ile güvenebileceğiniz HIPAA* uyumluluğu, izlenebilirliği ve güvenilirliğiyle güvenli mesajlar, resimler, veriler, videolar gönderin ve kritik iletişimlerin günlüğe kaydedildiğinden emin olun.

 

Tercih odaklı iletişim

 

Önemli konuşmaların hızla ve klinisyenlerin belirlenmiş tercihlerine uygun olarak gerçekleşmesini kolaylaştırın. Metin tabanlı veya sesli mesajları, belirli bir durumun aciliyetine göre Versity cihazında amaçlanan alıcıya yönlendirin. Bir mesajın önceden tanımlanmış bir zaman diliminde alınmaması ve onaylanmaması durumunda diğer kişilere iletin.

 

Acil durum bildirimi ve olay yönetimi

 

Spok ve Spectralink’s ile acil durumlarda ekip üyelerinin uygunluğunu hızlı ve güvenilir bir şekilde bildirin ve onaylayın
Versity cihazınızda GÜVENLİ. Mesajları otomatik olarak iletin, yanıtları toplayın, başkalarına iletin ve raporlama ve analiz için tüm etkinlikleri günlüğe kaydedin.

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Spectralink, klinisyenlere Versity 95/96 klinik mobilite çözümümüzle daha iyi hasta bakımı sunma gücü veriyor. Versity 95/96 kurumsal sınıf akıllı telefonumuz, birden çok aletinizi tek bir çok amaçlı cihaza basitleştirir, ustalıkla
tek bir birleşik çözüm için hastanenizin veya bakım tesisinizin iletişim sistemiyle entegre. Artık, ihtiyacınız olan kişilere ihtiyacınız olduğu anda anında, güvenilir ve güvenli ses, metin veya diğer uyarılarla ulaşabilirsiniz. Versity 95/96, optimum hasta başı bakımı için en zorlu klinik dayanıklılık gereksinimlerini karşılarken klinisyenlere ihtiyaç duydukları verilere, ekiplere ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlayarak hasta başında geçirilen süreyi artırır ve hasta sonuçlarını iyileştirir.

Versity 92 Serisi ile uyumlu

Klinik dışı çalışanlar, sağlık iş gücünüzün büyük bir bölümünü oluşturur. Yoğun bir sağlık hizmeti ortamında görevleri, hasta iş akışlarını ve bakımı etkili bir şekilde yönetmek, zamanında eylem, gelişmiş üretkenlik ve daha fazla hasta memnuniyeti ve sonuçları sağlamak için hayati önem taşır. Tüm bunları, güvenilir ses kalitesine sahip, taşıması kolay bir mobil cihazda yapmak, çalışan memnuniyetinin ve başarısının kritik bir parçası olan insan bağlantısının ve iletişiminin her zaman kullanılabilir olmasını sağlar.

Back To Top