Skip to content

Devlet ve Kamu Sektörü

Verimliliği Artırma ve Hizmeti Geliştirme

 

Günümüzün hızlı tempolu dijital dünyasında, hükümet ve kamu hizmeti kuruluşlarının vatandaşların sürekli gelişen taleplerine ayak uydurması çok önemlidir. Spectralink’in çözümleri, devlet kuruluşlarının verimliliği artırmasına, hizmet sunumunu geliştirmesine ve mobil iş gücünün ihtiyaçlarını karşılamasına olanak tanır

Güvenlik, gelişmiş hizmet sunumu ve iyileştirilmiş verimlilik odaklı çözümler

 

Spectralink’in çözümlerinin en önemli avantajlarından biri de güvenliğe odaklanmasıdır. Hassas bilgilere mobil cihazlardan erişilebildiği için, sağlam güvenlik protokollerinin yürürlükte olması çok önemlidir. Spectralink’in çözümleri güçlü güvenlik önlemleri sağlayarak bilgilerin yalnızca yetkili kişiler tarafından erişilebilir olmasını sağlar.

 

Spectralink’in çözümlerinin bir diğer önemli avantajı da hizmet sunumunu geliştirme kabiliyetidir. Bilgi ve araçlara gerçek zamanlı erişim sayesinde kamu çalışanları daha etkin çalışabilir ve daha bilinçli kararlar alabilir. Bu da hizmet sunumunun iyileşmesini ve vatandaşlar için daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Spectralink Mobiliteyi Devlet ve Kamu Sektörü İçin Nasıl Çalıştırıyor?

Ulaşılabilirlik
Kamu hizmeti çalışanları, mobil cihazlarını kullanarak önemli bilgilere ve uygulamalara istedikleri yerden, istedikleri zaman erişebilirler.

Üretkenlik
Çalışanlara bilgi ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlayarak üretkenliklerini ve verimliliklerini artırın.

İşbirliği
Bilgi paylaşarak ve gerçek zamanlı olarak birlikte çalışarak kamu hizmeti çalışanlarının daha etkili bir şekilde işbirliği yapmasını sağlayın.

İletişim

Sayfalama, ses tanıma, alarmlar, güvenli mesajlaşma, tek oturum açma, konum hizmetleri, sektöre özel uygulamalar ve UC entegrasyonu dahil olmak üzere önde gelen uygulama entegrasyonu, daha fazla verimlilik sağlar. İşin yapılması için sektör geliştikçe personeli en son teknolojiyle donatın.

Birinci Sınıf Güvenlik

Yüksek düzeyde gizlilik, bütünlük ve veri kullanılabilirliği sağlamak için tüm mobilite çözümlerimizde sağlam güvenlik uygulamaları sağlıyoruz. Cihazlarımız en gelişmiş şifreleme ve kimlik doğrulama algoritmalarını, uygulama erişim kontrolünü ve kurumsal sınıf WLAN güvenliğini destekler. Kaybolan veya çalınan cihazlar ayrıca uzaktan kilitlenebilir, silinebilir ve devre dışı bırakılabilir.

AMIE ile Yönetim ve İçgörüler

Spectralink’in bulut tabanlı filo yönetim panosu AMIE (İşletmeler için Gelişmiş Mobil Zeka), devlet kurumlarının mobil cihazları, uygulamaları ve içeriği etkinleştirmesine ve güvenliğini sağlamasına olanak tanır. Tek bir arabirimden merkezi yönetim ile AMIE, BT ve Telekom yöneticilerinin sorunları teşhis etmesine, güncellemeleri göndermesine, cihazları bulmasına ve hatta her şubeye gitmeden pil sağlığını yönetmesine olanak tanıyarak değerli zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlar ve kârlılığı iyileştirir.

Ekibiniz için hangi çözümlerin doğru olduğunu öğrenmek için Etkileşimli Karar Ağacımıza bakın.

Back To Top