Skip to content

IP-DECT için AMIE® Gelişmiş

BT ve Telekomünikasyon Yöneticilerinin IP-DECT sunucularını, baz istasyonlarını ve ahizeleri izlemesi için bulut tabanlı bir çözüm yönetimi platformu. IP-DECT için AMIE Advanced, merkezi provizyon, sistem performansının ayrıntılı analitiği, otomatikleştirilmiş ve zamanlanmış görevler ve altyapıya dikkat edilmesi gerektiğinde proaktif uyarılar sağlar.

Birkaç IP-DECT sunucusuna, yüzlerce IP-DECT baz istasyonuna ve binlerce kullanıcı ve el cihazına sahip büyük bir kuruluşun BT Yöneticisi olarak, yönetim kolayca bunaltıcı hale gelebilir. Herhangi bir aksama süresi veya sorun, işin yürütülmesi için kritik olabilir ve paraya ve üretkenliğe mal olabilir. Bir BT yöneticisi tüm oturumları aynı anda nasıl yönetir? IP-DECT için AMIE yardım etmek için burada.

AMIE’nin Faydaları

AMIE Advanced, servis ve bakım için merkezi yönetim sağlayarak zamandan ve $$$ tasarruf sağlar

AMIE Advanced, tüm DECT ağınızı yönetmek için gereken bilgilere büyük önem verir.

AMIE Advanced, yalnızca Spectralink’in sağlayabileceği benzersiz entegrasyon ve görünürlük sağlar.

IP-DECT için AMIE Advanced nedir?

IP-DECT için AMIE Advanced, sunucuların, baz istasyonlarının ve ahizelerin merkezi yönetimi ve kontrolü için basit, kullanıcı dostu bir arayüz sağlayarak optimum ekip performansı ve iş akışı verimlilikleri için görev açısından kritik mobiliteyi destekleyen bulut tabanlı bir hizmettir.

 

Pano, DECT Sisteminin performansının konuma göre tam bir operasyonel görünümünü sağlar, böylece BT ve Telekomünikasyon Yöneticileri, IP-DECT ağ

performans bilgilerine daha iyi erişim sağlayarak sorunları sorunlar ortaya çıkmadan önce çözebilir. Yöneticiler, aygıt yazılımı güncellemeleri gibi görevleri tek bir ekrandan yalnızca birkaç tıklamayla birden fazla konumda otomatikleştirebilir ve planlayabilir ve altyapıyla ilgilenilmesi gerektiğinde proaktif uyarılar alabilir.

  • Merkezi yapılandırma ve yönetim ile DECT sistem altyapınızın kontrolünü tek bir konumdan yönetin
  • Kesintileri ve kapalı kalma sürelerini önleyerek üretkenliği artırın. Çağrı hacmi ve dağıtımı dahil olmak üzere sunucularınızın ve baz istasyonlarınızın durumunu her zaman bilin
  • Ağın optimum iletişim için gerekli yükü desteklediğinden emin olmak için ağdaki kullanıcı deneyimini ve arama hacmi verilerini izleyerek arama kalitesini koruyun.
  • Belirli bir sunucudaki kaynak yüküyle ilgili bir sorun olduğunda proaktif uyarılar alın
  • Herhangi bir sorunu çözmek için her zaman açık iletişim ve hızlı ve yetkin destek sağlayın
  • Tüm IP-DECT Sunucularınızın ve baz istasyonlarınızın yedeklemelerini otomatikleştirip planlayarak, telefon yazılımını güncelleyerek ve baz istasyonları ve sunucular için tek bir konumdan merkezi olarak yeni üretici yazılımı kullanıma sunarak zamandan ve paradan tasarruf edin

Bize Ulaşın

Spectralink’in mobil iş gücünüzü nasıl güçlendirebileceğini öğrenin.

Back To Top