Skip to content

Spectralink Versity Akıllı Telefonda Philips Sağlık uygulamaları

Philips kurumsal mobilite çözümü hasta verilerini sağlık görevlilerine neredeyse her yerde ve her zaman sağlar. Çözümümüz, bilinçli klinik kararları ve iyileştirilmiş bakım koordinasyonunu desteklemek için akıllı telefonlarınıza ve diğer mobil cihazlarınıza klinik açıdan zengin hasta bilgileri sağlar.

Philips CareEvent

 

Bir Versity’yi, Philips hasta izleme sisteminizden, hemşire çağrı sistemlerinizden, laboratuvar sistemlerinizden ve daha fazlasından alarmlar ve olay bildirimleri almak için güçlü bir klinik araca dönüştürür. Dört adede kadar sayısal, dört dalga formu ve Philips hasta monitörlerinden alınan ilişkili veriler dahil olmak üzere alarm ve olay bildirimlerini doğrudan hasta bakıcının Versity akıllı telefonuna göndererek eyleme geçirilebilir alarmlar için klinik bağlam sağlar, böylece kapsamlı alarm bilgilerine sahip olurlar. CareEvent ile bakıcı atamalarını değiştirebilir, ekip üyeleriyle iletişim kurabilir, bakıcıları devredebilir ve iş akışını yönetmek için görevleri yükseltebilirsiniz.

 

Philips IntelliVue Mobil Bakıcı

 

Bu, hastalarınızın bilgilerini kapsamlı bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir araçtır. Canlı veya geriye dönük hasta izleme bilgilerini neredeyse her yerden görüntülemek için Versity akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz.

İş akışı optimizasyonu

 

Philips sağlık hizmetleri ve bir Spectralink kurumsal mobilite çözümü ile hasta bakıcı atamalarını değiştirmek, görevleri devretmek ve üst kademelere taşımak kolaydır. Verimli ve güvenli, çözümünüzü iş akışınıza göre yapılandırmanıza olanak tanır, böylece bilgiler yalnızca uygun bakıcılara iletilir.

 

Bakım ekibi koordinasyonu ve iletişimi

 

Philips sağlık hizmetleri ile Versity çözümümüz, güvenli metin mesajları ve sesli aramalar yoluyla bakım ekiplerinin birbirleriyle iletişim halinde olmasını sağlar. Ekip üyeleri arasındaki mesafeyi kapatarak, koordineli bakım ve etkili iletişim için tam olarak aynı hasta verilerini incelemelerine olanak tanır.

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Spectralink, klinisyenlere Versity 95/96 klinik mobilite çözümümüzle daha iyi hasta bakımı sunma gücü veriyor. Versity 95/96 kurumsal sınıf akıllı telefonumuz, birden çok aletinizi tek bir çok amaçlı cihaza basitleştirir, ustalıkla
tek bir birleşik çözüm için hastanenizin veya bakım tesisinizin iletişim sistemiyle entegre. Artık, ihtiyacınız olan kişilere ihtiyacınız olduğu anda anında, güvenilir ve güvenli ses, metin veya diğer uyarılarla ulaşabilirsiniz. Versity 95/96, optimum hasta başı bakımı için en zorlu klinik dayanıklılık gereksinimlerini karşılarken klinisyenlere ihtiyaç duydukları verilere, ekiplere ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlayarak hasta başında geçirilen süreyi artırır ve hasta sonuçlarını iyileştirir.

Versity 92 Serisi ile uyumlu

Klinik dışı çalışanlar, sağlık iş gücünüzün büyük bir bölümünü oluşturur. Yoğun bir sağlık hizmeti ortamında görevleri, hasta iş akışlarını ve bakımı etkili bir şekilde yönetmek, zamanında eylem, gelişmiş üretkenlik ve daha fazla hasta memnuniyeti ve sonuçları sağlamak için hayati önem taşır. Tüm bunları, güvenilir ses kalitesine sahip, taşıması kolay bir mobil cihazda yapmak, çalışan memnuniyetinin ve başarısının kritik bir parçası olan insan bağlantısının ve iletişiminin her zaman kullanılabilir olmasını sağlar.

Back To Top