Skip to content

Spectralink Versity Akıllı Telefonda EPIC uygulamaları

Epic Systems, sağlık tesisleri tarafından elektronik tıbbi kayıtları düzenlemek, depolamak ve paylaşmak için kullanılan en büyük sağlık bilgi teknolojisi sağlayıcılarından biridir. Versity klinik akıllı telefonlar, Epic veri kaynaklarını ve iş akışlarını birleştiren platformu sağlar. Bu, klinisyenlerin en güncel hasta bilgilerine güvenli ve anında erişmesini sağlayarak üretkenliği düzene sokar ve hasta bakımını iyileştirir. Spectralink Versity ve Epic Systems birlikte, sağlık hizmetleri mobilitesini çalışır hale getirir.

EPIC Rover

Rover, Epic’in Elektronik Sağlık Kaydı klinik kullanıcılarına doğrudan bakım noktasındaki mobil cihazlarından klinik inceleme, ilaç yönetimi, örnek toplama ve diğer klinik dokümantasyon iş akışları için araçlara erişim sağlar.

 

İş istasyonu tabanlı barkodlamanın bir uzantısı olarak Rover, hasta, ilaç ve klinisyenin kesin olarak tanımlanmasını sağlamak için Versity’nin tarayıcısını kullanarak barkodlu ilaç yönetimini (BCMA) kolaylaştırır.

 

Rover, t’leri gerçek zamanlı olarak Epic’in merkezi veri havuzuna bağlayarak hasta listeleri ve çizelgeleri gibi Epic sisteminde tutulan diğer bilgilere erişim sağlar. Rover, bakım noktasında ilgili ilaç önerilerini görüntüler, hayati değerlerin kaydedilmesini destekler ve alerjiler, laboratuvarlar, mevcut ilaçlar ve alınan/çıkanla ilgili klinik bir özet sağlar. Klinisyenler ayrıca doz, yol veya bölge gibi uygulama ayrıntılarını da güncelleyebilir.

 

Rover, hemşirelerin ve flebotomistlerin numune toplama iş akışlarını güncel bir çizim listesi, pozitif hasta ve numune tanımlaması için barkod tarama, etiket yazdırma ve hızlı numune toplama dokümantasyonu ile bir el cihazında tamamlamasına olanak tanır.

Haiku

Haiku, Epic’in Elektronik Sağlık Kaydının yetkili klinik kullanıcılarına klinik programlarına, hastane hasta listelerine, sağlık özetlerine, test sonuçlarına ve notlara güvenli erişim sağlar. Haiku işlevselliği, doktor iş akışlarına ve işlevselliğe odaklanır.

 

Özellikler:

 

  • Tablo incelemesi, notlar ve sonuçlar dahil olmak üzere hasta bilgilerine bakım noktası erişimi
  • Ameliyat programları da dahil olmak üzere doktor programları
  • İlerleme Notlarının, H ve P notlarının ve Mektupların Belgelenmesi
  • Klinik görüntülerin yakalanması ve hasta ile ilişkilendirilmesi
  • Siparişlerin birlikte imzalanması
  • Sonuçları MyChart’a yayınlama dahil Gelen Sepeti Yönetimi

Versity 95/96 Serisi ile uyumlu

Spectralink, klinisyenlere Versity 95/96 klinik mobilite çözümümüzle daha iyi hasta bakımı sunma gücü veriyor. Versity 95/96 kurumsal sınıf akıllı telefonumuz, birden çok aletinizi tek bir çok amaçlı cihaza basitleştirir, ustalıkla
tek bir birleşik çözüm için hastanenizin veya bakım tesisinizin iletişim sistemiyle entegre. Artık, ihtiyacınız olan kişilere ihtiyacınız olduğu anda anında, güvenilir ve güvenli ses, metin veya diğer uyarılarla ulaşabilirsiniz. Versity 95/96, klinisyenlere ihtiyaç duydukları verilere, ekiplere ve araçlara gerçek zamanlı erişim sağlarken optimum hasta başı bakımı için en zorlu klinik dayanıklılık gereksinimlerini karşılar.
yatak başında geçirilen süreyi artırmak ve hasta sonuçlarını iyileştirmek.

Back To Top